icon

Maminky, pokud některá ráda překládáte ze sk do čj, ve Wiki MK.sk jsou vytvořeny nějaké články, které bychom mohly použít i v naší knihovničce. Pokud byste některá chtěla něco přeložit (články nejsou dlouhé 😉 ) a bude nás více, půjde nám to jedna báseň a Wiki se nám zase hezky rozšíří 🙂 Děkuji za případný zájem. Janča

avatar

Ráda přeložím, jen nevím, jak na to a aby už tam článek uvedený nebyl.

6. čer 2013
avatar

Tak mi něco zadej:o)

6. čer 2013
avatar

@sidynka @collette Super, děkuji 😉 Podívám se na mk.sk wiki a přepošlu do IP 🙂 Klidně tuto zprávu šiřte dále - čím více nás bude, tím rychleji to půjde 🙂

6. čer 2013
avatar

Super, posílej, alespoň si zase svůj rodný jazyk oživím 🙂

6. čer 2013