Ahoj holky, prosím o tip na seriál. Viděla jsem Dextra, 3 kluci a nemluvně, Californication, Lucifera, Westworld, HIMYM a nechci Hru o trůny. Děkuju
A jaký žánr? Ja sleduji walking dead, ale ted mam rozkoukanou treba cizinku a obojí je uplne jine 🙂 Sledovala jsem Pernikoveho tátu, Upíři deníky, Pll, Revenge, ale i Samantha who a dalsi. Vše se mi libilo.
Revenge,Sedmilharky
Pustina, Čtvrtá hvězda, Knick, Sherlock (s Benedictem), Trpaslík, a rozhodně nejlepší Teorie velkého třesku
Supernatural
Greys anatomy
Pernikovy tata, Most 1-3, Zločin 1-3, Fargo, Homeland
@misi.21 onnline na https://www.topserialy.to
Pokud nevadí romanatika, tak Cizinka. Jinak mám ráda seriál Haló, haló , Panství Downtown
4400
Cizinka, The 100
Ja se bavim u 2 socek (2 broke girls), nekdo mi doporucoval vikingi ( vypada to dobre,jen zatim nemam cas) a ackoliv nemam rada motorky a gangy a podobne blbiny tak jsem si hooodne ujizdela na Sons of Anarchy....az bude cas tak planuju na ti koukat znova, protoze tenkrat jsem se od toho nemohla odtrhnout
Já mám The vampire diaries a The Originals 😍
Bylo, nebylo, Svatyně.
Teorie velkého třesku, Pustina, Most, Labyrint (hlavně ta 1.série je super, ale druhá je taky fajn), Přátelé 🙂
Nebo když zalovím v trochu teen žánru, tak mě bavila třeba Superdrbna.
Baby daddy, modern family, the middle :333
Chirurgove. Ja si stahovala na ulozto,ale to uz je ted asi prezitek... Nekde urcite jsou online
www.chciserialy.cz
je tam toho mrak...
Pustina, Perníkový táta, Upíří deníky🙂, Vikingové, Čtvrá hvězda, Black Books, The Knick ( Dokroři bez hranic).
Za mě určitě Big bang (teorie velkého třesku, ale jen v originále, ne dabing), dále Báječná léta (supr oddechovka), a teď jedem This is us.. má to 85% na csfd.
orange is the new black, Devious Maids, once upon a time,black sails, homeland
Homeland,rozhodne doporucuji,strasne napinave,posledni serie uz neni tak skvela,ale je dobra.Museli jsme si zakazovat dva dily za den.
13 Reasons Why 🙂)