Dneska, když jsem nastoupila do městské mi paní, přibližně kolem šedesátky, nabízela ať si sednu. Naproti seděl chlap asi kolem 45ti let a dvě děti (odhaduju 15 a 17 let-oba kluci) a ten chlápek jim povídá: "Ať vás ani nenapadne se zvedat." A něco v tom smyslu, že jsem ženská a ta to vydrží...Jako cože?????? Očividně ze synů vychová gentlemany.
šílenej přístup :( to ta nastupující generace bude vypadat
hulvát , dává výchovu ve stylu - ženská musí vydržet vše - tak to pak chudák jeho žena a matka těch chlapců ☹
A to jsi nic neřekla? Ale máš pravdu, s hlupákem a jeho odnožema se nedá domluvit. Ale já bych se ráda pohádala,tak bych ho smetla šmejda.
Tak to je mazec... Hodne smutny.
Cooo? No asi ani za komentar to nestoji... pan je asi hodne ubohy clovek...
To byl fakt debil, to se nedá říct jinak ...
Cistokrevný hovado...
Také lituju maminku těchto chlapců ... úcta k ženě a matce je jim zřejmě v rodině uplně cizí
Proste cisty debil ☹