icon

Maminky dáváte nějaké dárky ve školce?

avatar

Ano, vzdy k poslednimu cervnu 🙂 ... Loni holky davali mnou usite latkove tasky, a maly balicek orisku ... Letos budou davat mydlovou ruzi ( normalne se kvet pouzije jako mydlo) a vazene caje ...

24. čer 2022
avatar

Dáváte všem učitelkám nebo jen které mají ve třídě?

24. čer 2022
avatar

@kacis85t mame malou dvoutridovou skolku, 4 ucitelky a jedna kucharka... Nasim ucitelkam davame ruzicky, a z druhe tridy, ktere se u nich ibcas stridaji kdyz jsou odpoledne spojeni, tak ty vazene caje.. Jsou starsi a obe cajove 🙂 .. A pani kucharce tez nejakou jedlou drobnost za ty nase otesanky nenazrany 😁😁😁

24. čer 2022
avatar

Dávám jen dcery učitelkam dcera letos končí školku udělala jsem dárkový balíček.

24. čer 2022
avatar

Dcera ještě nekončí, takže letos dvěma učitelkam na třídě plus kuchařce, co dává jídlo kytka. Loni, protože s ní byly problémy a hodně brečela jsem přidávala i dáreček(nějaká čoko a svíčka).

24. čer 2022
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Je jich celkem 10

24. čer 2022
avatar

Já dávám jen do třídy, něco jedlého

24. čer 2022
avatar

Děkuji

24. čer 2022
avatar

Dávám pro všechny jednu velkou bonbonieru... Popravdě ani nevím, kolik přesně jich tam je a která je učitelka, která teta a která uklízečka 🤷🏻‍♀️ takže to řeším takhle

24. čer 2022
avatar

Syn chodi do male dvoutridni skolky, velkokvetou ruzi dostali vsechny zamestnankyne (8 lidi) a tridni ucitelky (2) dostaly poukazky do kina. Mame skvelou skolku.

24. čer 2022
avatar

Zrovna dnes jsem davala. Dala jsem jen pani ucitelkam, co ma syn ve tride (2) a jeste provoznim, co se staraji o jidlo, uklid atd. (taky 2). Pani ucitelky dostaly caj od Sonnentoru a cokoladu s jedlymi kvety a provozni caj bez cokolady.

24. čer 2022
avatar

Měli jsme loučení se třídou, postupují dál, dávala jsem: 2 učitelky: kytka, sirup, čaj; asistentka (je sice k jedné holčičce, ale pomáhá samozřejmě všem, je k ruce učitelkám): kytka. Zapomněla jsem na paní kuchařku a uklízečku, ale to musím vyzvědět od dcery, jestli je zná a jestli se pohybují kolem dětí, nebo jestli jen udělají svou práci a čau... (Nevím, jestli jsem to napsala pochopitelně, zkrátka poděkování za péči, tak jestli nějaká je)

24. čer 2022
avatar

Budu dávat všem učitelkám ,ale máme malou školku ,takže máme 4 učitelky a děti znají všechny učitelky, protože ráno jsou spojeny a později se rozdělují do svých tříd a budu dávat marmelády a přemýšlím jestli dám ještě nějakou maličkost

24. čer 2022
avatar

Dávali jsme vždy jen učitelkám, které dceru měli....nyní dcera konci, tak dáme všem učitelkám ve školce, školnici i kuchařkám - prostě všem, co se nějakým způsobem starali o dceru drobný dáreček, třídním učitelkám ještě něco přidáme. 🙂

24. čer 2022
avatar

Zrovna dneska jsme davaly darky.. Davame jen ucitelkam co má dcera ve tride plus reditelce.. Kupovala jsem kazdy kytku a voucher do restaurace...

24. čer 2022
avatar

Budu dávat makronky a květinu 🙂 a jen 2 učitelkam, těm našim 🙂

24. čer 2022
avatar

Letos dam pro všechny jedno Merci.

25. čer 2022
avatar

Mam pro ucitelky cokoladky od cokoladovny Janek a od mixitu orisky. Davam jen nasim ucitelkam. Ale spis me zajima,dava se to k poslednimu cervnu nebo k patku? My pokracujeme v letnim provozu, kde budou v jine tride, tak prave nevim, kdy je ofiko konec 🤔

25. čer 2022
avatar

Jo a jeste po kyticce pro každou

25. čer 2022
avatar

@mariladka já to ponesu ve čtvrtek, i když dcera jde ještě i v pátek... Ale už tam budou cizí děti a nevím, jestli všechny učitelky, tak raději dříve

25. čer 2022
avatar

@kachna001 jasny, dekuji. Asi to tak bude lepsi. Twky nevim jak to pres ty prqzdniny maji, jake tridy a jake ucitelky. Dekuji

25. čer 2022