Maminky dáváte nějaké dárky ve školce?
Dáváte všem učitelkám nebo jen které mají ve třídě?
@kacis85t mame malou dvoutridovou skolku, 4 ucitelky a jedna kucharka... Nasim ucitelkam davame ruzicky, a z druhe tridy, ktere se u nich ibcas stridaji kdyz jsou odpoledne spojeni, tak ty vazene caje.. Jsou starsi a obe cajove 🙂 .. A pani kucharce tez nejakou jedlou drobnost za ty nase otesanky nenazrany 😁😁😁
Dávám jen dcery učitelkam dcera letos končí školku udělala jsem dárkový balíček.
Dcera ještě nekončí, takže letos dvěma učitelkam na třídě plus kuchařce, co dává jídlo kytka. Loni, protože s ní byly problémy a hodně brečela jsem přidávala i dáreček(nějaká čoko a svíčka).
Je jich celkem 10
Já dávám jen do třídy, něco jedlého
Děkuji
Dávám pro všechny jednu velkou bonbonieru... Popravdě ani nevím, kolik přesně jich tam je a která je učitelka, která teta a která uklízečka 🤷🏻♀️ takže to řeším takhle
Syn chodi do male dvoutridni skolky, velkokvetou ruzi dostali vsechny zamestnankyne (8 lidi) a tridni ucitelky (2) dostaly poukazky do kina. Mame skvelou skolku.
Zrovna dnes jsem davala. Dala jsem jen pani ucitelkam, co ma syn ve tride (2) a jeste provoznim, co se staraji o jidlo, uklid atd. (taky 2). Pani ucitelky dostaly caj od Sonnentoru a cokoladu s jedlymi kvety a provozni caj bez cokolady.
Měli jsme loučení se třídou, postupují dál, dávala jsem: 2 učitelky: kytka, sirup, čaj; asistentka (je sice k jedné holčičce, ale pomáhá samozřejmě všem, je k ruce učitelkám): kytka. Zapomněla jsem na paní kuchařku a uklízečku, ale to musím vyzvědět od dcery, jestli je zná a jestli se pohybují kolem dětí, nebo jestli jen udělají svou práci a čau... (Nevím, jestli jsem to napsala pochopitelně, zkrátka poděkování za péči, tak jestli nějaká je)
Budu dávat všem učitelkám ,ale máme malou školku ,takže máme 4 učitelky a děti znají všechny učitelky, protože ráno jsou spojeny a později se rozdělují do svých tříd a budu dávat marmelády a přemýšlím jestli dám ještě nějakou maličkost
Dávali jsme vždy jen učitelkám, které dceru měli....nyní dcera konci, tak dáme všem učitelkám ve školce, školnici i kuchařkám - prostě všem, co se nějakým způsobem starali o dceru drobný dáreček, třídním učitelkám ještě něco přidáme. 🙂
Zrovna dneska jsme davaly darky.. Davame jen ucitelkam co má dcera ve tride plus reditelce.. Kupovala jsem kazdy kytku a voucher do restaurace...
Budu dávat makronky a květinu 🙂 a jen 2 učitelkam, těm našim 🙂
Letos dam pro všechny jedno Merci.
Mam pro ucitelky cokoladky od cokoladovny Janek a od mixitu orisky. Davam jen nasim ucitelkam. Ale spis me zajima,dava se to k poslednimu cervnu nebo k patku? My pokracujeme v letnim provozu, kde budou v jine tride, tak prave nevim, kdy je ofiko konec 🤔
Jo a jeste po kyticce pro každou
Ano, vzdy k poslednimu cervnu 🙂 ... Loni holky davali mnou usite latkove tasky, a maly balicek orisku ... Letos budou davat mydlovou ruzi ( normalne se kvet pouzije jako mydlo) a vazene caje ...