icon
1 / 1
avatar

No počkejte 2-3 měsíce a budete brát miminko 😅. Jsou jak kobylky pak 😉

2. lis 2017
avatar

Za me cim starsi tim lepsi👍🏻 Nikdy jsem nechtela vracet cas.

2. lis 2017
avatar

@dora13 Souhlas, taky bych to nechtěla vrátit 😀

4. lis 2017
avatar

@veinnna Tomu věřím, ale čím je to dítko větší, tím je zase samostatnější 🙂 i když člověka prožene 😅

4. lis 2017