Kombineza z tchiba do skolky ? Spokonenost? Malej ma velikost tak 104/110 . A kombinezy jsoj 98/104 nebo 110/116. A ted babo rad... 🙂
Také bych vzala tu větší
5. říj 2018
já bych koupila menší vypadá to hrozně a taky to musí být strašně nepohodlné když mají děti větší věci
6. říj 2018
Tady mám dítě v o číslo větší zimní kombineze.
6. říj 2018
A tady v o číslo větší kombineze z Tchiba.
A u obou si myslím, že to nevypadá ani hrozně, ani to není nepohodlné. Naopak - má pohybovou volnost, v pohodě si s tím sedne, nevytahuji ae nohavice nahoru.
6. říj 2018


Vezmi větší 🙂 u kombinezy to neva.