Po asi 15 letech jsem se zbovu zaregistrovala do knihovny...mate doporuceni na knizku? Naposledy jsem cetla Hartla a Veseli od Trestikove - neco v tomto oddechovejsim, lehcim stylu.
Za mě třeba nějaká Mornštajnová. Třeba Hotýlek, Tiché roky a nebo třeba Boček a jeho aristokratka.
2. črc 2019
Doporučuji od Joanny Bolouriové knížky Se(x)znam a Podle pravidel. Jinak taky ráda čtu Hartla a Třeštíkovou 😊
2. črc 2019
Poslední aristokratka, moc pěkné, vtipné 😉
2. črc 2019
Bavilo mě "Proč máma pije", teď začínám druhý díl "Proč máma nadává" 🙂