A ja se furt divim ze se takovy kolos vubec zvedne do vzduchu. S lidima, nakladem a palivem. Urcite to vyl jeho sen byt pilot.😇
@kexina já taky ne, v životě nepoletím, hrozně bych se bála 😀
@esterka610 Přesně. Já vím, že je to statisticky nejbezpečnější způsob přepravy. Ale všichni víme, co je statistika, že ano... 😀
Já za měsíc letim na třetí leteckou dovolenou a vždy se strašně bojím 😀 tak moc že nemluvím a nikdo nesmí mluvit na mě😀 nedej Bože když jsou turbulence..loni jsem seděla u křídla a celou cestu jsem sledovala kyvajici se křídlo při turbulencich a byla přesvědčena o tom že to nepreziju😀 😀
@kexina
@esterka610 holky mne baví, že ti co moc rády koukají na letecké katastrofy hrozně nerady lítaj nebo raději vůbec nelítaj 🙂 jsem jedna z nich a v okolí je nás více 🙂
@viktoriesarah a to mi dokonce vyprávěla holka že někam s manželem letěli a v letadle jim pustili film zkáza letu XXX 😀 nevím teda jestli je to možné ale pustit to mně tak z toho letadla dobrovolně vyskočím 😀
@viktoriesarah Mně se líbí, že to není nějaká vymyšlená americká hovadina, ale skutečné příběhy a i zajímavě popsané, jak se to pak vlastně vyšetřuje. Ale holt.. následky to zanechalo. 😀
A380 lítám moc ráda 🙂
I pres oblibeny porad Letecke katastrofy litani miluju. 😝 Nejlepsi byl let z Tunisu pred nooo mnoha lety, otevrit noviny a tam, ze tusim Egyptsky pilot zarval Alah Akbar a letadlo s pasazery poslal k zemi. 😁
Já teda letecké katastrofy viděla snad všechny díly a přesto létání miluju. Navíc tak 2x ročně letím i pracovně, takže se tomu vyhnout ani nemůžu.
Zrovna ve středu jsme z Prahy letěli a měli jsme na tohohle krasavce výhled... Je to fakt obří stroj a s manželem jsme se shodli že obdivujeme všechny piloty.. Mě teda lítání nevadí ale manžel letěl poprvy, měl fakt strach, bylo to ns něm fakt vidět ale zvládl to na jedničku.. Vadilo mu teda přistávání a nesměl koukat z okýnka jinak mu bylo hned špatně. Klobouk dolů před vaším mužem.
Jeee vždycky jsem chtěla byt pilotkou :D ale na plnění sní je už pozdě 😂
Také má můj obdiv 🙂 jinak já se létání moc nebojím, ale co nesnesu, je vzlet :(
Vždycky čekám kdy při vzletu přestanou fungovat motory a letadlo spadne jak jabko ze stromu.
@romanka30 no tohle pustit mne tak je asi pěkně vyřvu 🙂 já letěla jednou a asi i naposled. Cesta tam přistání na jednom kole a cesta zpět ani jedna stevardka jen stevardi tmavé pleti, tak jsem to viděla na teroristy 🙂
@kexina jo jo přesně tak 🙂 hezky udělaný pravdivý dokument a já ho hltám 🙂

Jakožto milovník dokumentárního seriálu "Letecké katastrofy" nikdy nepochopím, jak tohle povolání může někdo dobrovolně dělat. 😀 Myslím, že já do tohoto typu přepravního prostředku nevstoupím nikdy ani jako pasažér. 😂
Takže má můj obdiv. 👍