Jsme tu!! @mandelynka2 @evka2011 @mon_88017 @prokupek ❤❤
A vorandžový mundúry fasovali ste ? 😀
15. srp 2015
@marticep to dostanou až zítra místo dnešních poblitých 😉 😀
15. srp 2015
kitinka76
autor@hvezdnenebe
@marticep přesně 😉 zatím máme pivo, víno, slivku a špek 😵
15. srp 2015
Uzijte si to tam! :-* A ze zdravim! 🙂
15. srp 2015

Toz si to tam uzijte, moc neblijte, a nemyslite si, ze me pristi rok nechate zase doma!!