#nej_chvile_2015 léto na Guantanamu 😵 super den s @evka2011 @mandelynka2 @mon_88017 do party chyběla ještě @pupickova a @moonie ale to snad napravime v roce 2016 ❤
tuhle fotku prostě miluju 😵 😅
16. pro 2015
a už jste vymyslely ke komu se nakýblujeme? 😀
16. pro 2015
apacheee
AMBASADORKAMoc děkuju za zapojení do fotoshow, posílám slíbená srdíčka a jména výherců oznámím na Silvestra na svém blogu. Držím pěsti, aby se na tebe usmálo štěstí🙂
21. pro 2015

no to teda doufám, páč mě to fakt sere že sem tam nemohla bejt :-/