My mame vlastni uz i doma 😀
18. pro 2015
po částech tam stopro nacpeš Kiti i Tete! 😀 Musíš to tam skládat jako puzzle 😀
18. pro 2015
A kam vám ho dali? U nás je hned vedle prosklenýho vchodu do nemocnice, pár metrů od autobusový zastávky. To ho mohli rovnou šoupnout do Kauflandu. 😝
18. pro 2015
Navrhovala jsem, zkusit tam dat segru (23let)-alespoň hlavu, načež mi došlo, že to prázdno co tam má, by jim na sesterne ani nespustilo alarm -D😀
18. pro 2015
Když se chce, tak setam narve jakékoliv dítě 😀
18. pro 2015
dokáď se vlezou a potom po kouskách 😉
18. pro 2015




Rekla bych, ze to jde do tedoby nez prasknou jak se jmenuji a kde bydli 🙂