Hezký den maminky 🍀
mám takovou debatu.. dcerka tedka v zari nastupuje do skolky. Ale! Davate detem nasnidat i nez jdou do te skolky? Nebo ne? Mne prijde blbe ji tam poslat s prazdnym zaludkem. I kdyz hned co dojdou, tak maji snidani.. kazdy rika neco jine.. jak to mate vy? 🐣
Syn chodí na 8h a svačina je v 9h,takže ráno snídá.
Asi podle toho, jak je dítě zvyklé jíst (moje oboje jí až třeba hodinu po probuzení) a taky podle toho, na kolikátou dítě do školky jde. U nás se smí přijít do 8:30 a pak je hned svačina. Ale jsou tam děti od 7, tak těm snídani určitě. Ale taky se mi už stalo, že jsme letěli na poslední chvíli s rohlíkem v ruce a po příchodu hned svačina...
Ano vždy má snídani.chodi na 8
Ano vstáváme dřív dáme lehkou snídani a pk až jdeme do školky. Většinou ve školce mají něco na stolečku vždy ale to je třeba jen ovoce. Takže my snídáme. Já bez snídaně neumím fungovat 😀
Snida se doma, ve skolce maji svacu, nikdy jsem neslysela o skolce, kde davaji snidani, a snidat je i zaklad zdravi a prevence obezity pozdeji, nedokazu si predstavit, aby dite nesnidalo
Ano, dcera vždy doma snídala, pak měla kolem 9h ve školce svačinu 🙂
snídají doma, ve školce v 9 svačí.. 🙂
Snida doma, ale jen malou snidani, jen aby nesel nalacno. Svacinu maji az kolem devate a to je uz dve hodiny ve skolce
Teď se bojím napsat, aby ma tu někdo neukrizoval, my nesnidame...a zatim s tým nebyl problém...
Holky vždy snídaly, ale je pravda, že ve školce mívaly až svačinu kolem 9.30. Na snídani jsem trvala a trvá, i kdyby to bylo jen dvakrát kousnutí do rohlíku nebo lžička jogurtu...pro mě je hodně důležité, aby měly dobré návyky jídelní, a k tomu snídaně neodmyslitelně patří. Ale vím o školkách, které otvírají brzo, a snídaně je třeba v 7,30, tak to bych možná i uvažovala o tom, že dám dítěte jen napít, aby se zase nepřežíralo, kdyby mělo 2 snídaně.
Nesnidame, jsem ráda, když vstane před 8.h a školku zavírají po půl 9,takže se jen rychle oblečeme, umyjeme a jdeme.. Když se jednou za čas stane, že jde před 7.h, tak se snažím ji přemluvit na snídani, ale většinou ani nechce, max jogurt
Děti mi moc v 6 rano snídat nechtěly, ale minimálně musely vypít hrnek kakaa. Svačinu mely až v 9
Asi podle toho jak mají svačinu a jak brzo ráno tam chodí. Naše deti někdy snídaji někdy ne ( jak mají hlad ). Svačinu tam mají kolem 9hod.
U nás byla svačina v 8 a v době, kdy jsem byla na MD a chodili jsme až na těch 8, vstávali kolem 7, tak nesnídala. I učitelky mi to tak řekly, protože když posnídala, tak nechtěla svačit. Když jsem chodila do práce a vozila je tam před 7, tak doma snídaly.
Naši nesnídali, po probuzení byli jak vyorané myši, to by jedli hodinu. Svačinku měli hned v 8 a aspon ji snědli s chutí.
Naše holky nesnídaly, chodily na půl 8, v půl 9 už měly svačinu.
U nás ve školce máme to samé. Takže se snažím ráno před odchodem, aby vypil aspoň čaj/ kakao z malého hrnku a jí jogurt, kousek buchty. Když je sladké ve školce, tak dávám třeba jen kousek rohlíku, chleba. Jen něco, co na dvě kousnutí sní, aby nejel do školky s prázdným žaludkem a zůstal návyk, že se doma snídá.
Svacinu maji hned v 8 a dcera chodí vetsinou pred 8. Takze doma nesnida.
Dcera nesnidala, vstávala třeba v 7 než se vykopali, tak vyjížděli třeba v 7:45 a svačila v půl devátý, max si vzala něco malého do ruky do auta, sama říkala že prostě hned po probuzení nemá na nic chuť nebo hlad, zkoušela jsem to, ale vždycky si kousla dvakrát a že nechce..takze je to na každém jak chce 🙂
Ano. I se to pak hodí, ze jsou naučení do školy. Nesni toho moc.
Ano snídame. Svačinu mají až v 9h tak by měl hlad..
Dcera chodi v 8 do skolky a v 9 maji svacu. Ranosi dava jogurt nebo kulicky s mlikem,ale nekdy nechce tak neji. Jak kdy
Syn si vypije mlíko a k tomu něco malýho někdy ani ne.Ale neřeším v pul9 mají svacinu
Dqvala jsem vždy něco rychlého a malého (jogurt, mliko), holky chodily a mladsi jeste chodí na 8....
syn snídá (kolem 7. hod.), svačinku mají cca 8.30 (doma mívá až o hodinu později, ale chápu, že jsou tam některé děti od 6 hod.). Já teda jím až po návratu ze školky, už od zš do sebe hned po probuzení nic nedostanu, snídat jsem začala ž v práci po příchodu do práce, ale dokud dítě neprotestuje, snídani doma dostává
Ano ale jen tak zlehka a spíš kvůli tomu aby věděla,že se ráno snídá...do školky přijede 8-10, 8:30 mají svačinu 🙂
Syn chodí do školky na 8, svacinky tam maji po 9. Ráno ma jen mléko, obcas pribiňák nebo banán. Klasickou snídani ne. To by musel vstávat v sedm a to se nikomu nechce...
V půl 7 snídá, v 7 je ve školce a před 9 mají svačinu
Dceru vodim na pul 9 po probuzeni ma UM a nic jineho nechce.Nesnida ani kdyz je doma a do skolky nejde. Svacinu maji v 9:30
Záleží, kdy dítě vstává a kdy má potom ve školce svačinu. Moje děti jsou zvyklé vstávat okolo 6. a svačinu mívali cca v 8.30, to by nevydržely 🙂
Ano, snídá povětšinou jogurt. Chtěla jsem, aby měl zajetý ten zvyk, že se ráno snídá
Snídaji doma, většinou jogurt s rozinkami. Vstávají sami od sebe v 6 a svaca ve školce je až v 9.
Snídá doma,ale od malá si nastavila režim,že v šest je vzhůru a ready,takže snídá doma před sedmou,pak znovu před osmou ve školce a před desátou mají ovocnou svačinku...když chodila na šest do školky (vstavala 4:30),to nesnidala,až ve školce kolem sedmé...
Moje dítě je bohužel po mně, takže snídat ráno nechce. Už jsem vzdala jakékoli domlouvání, vezme si, až dostane hlad, než aby seděla u stolu hodiny. Takže bude jíst až ve školce.
No jelikoz dcera chodila na pul sedmou a svaca byla az okolo devate tak ano.