icon

Pak ze to nepujde....🤷🏻‍♀️ Urcite to nebude lehke a urcite ja jsem maximalne opatrna a dost skepticka zezacatku... 🤔😪ale, zvlastni je jak v jeden okamžik clovek dokaze vse ztratit s v jiny okamžik kdyz to vubec nečeká treba zas neco, nekoho ziskat. 😊☺️ Takze, ahoooj strejdo. Doufam ze ‘strejda’ s námi vydrzi❤️🙏

avatar

Drzim moc palce, at je to ON..❤

12. únor 2019
avatar

Hodne stesti 😉

12. únor 2019
avatar

Strasne moooc drzim pesti ❤️

12. únor 2019
avatar

Jee to ti přeju. ❤❤❤

12. únor 2019
avatar

Moc Ti to přeji... ❤️

12. únor 2019
avatar

Tak to je skvele! Kde jsi k nemu prisla?

12. únor 2019
avatar

🍀

12. únor 2019
avatar

Krásná fotka ❤❤❤. Přeji hodně štěstí🍀. Mám z vás radost😇

12. únor 2019
avatar

Držím palce ať je to ten pravý TÁTA ❤

12. únor 2019
avatar

To je dárek za to trápení, co jsi si musela prozit minulý rok 🍀.
Moc ti to přeju, přece taková krásná maminka nemohla zůstat dlouho sama. ❤️ A malá, at má toho nejlepšího "strejdu" pod sluncem.

12. únor 2019
avatar

Drzim palce ❤️

12. únor 2019
avatar

tu skepsi tak moc chápu... jen pozor, ať nepostaví moc velkou bariéru, blbě se to potom bourá, i když i to jde 🙂

12. únor 2019
avatar

Moc držím pěsti ✊ a hodně štěstí 🍀

12. únor 2019
avatar

Drzim palecky at jste kompletni❤❤

12. únor 2019
avatar

❤️

12. únor 2019
avatar

Moc vám to přeji holky ♥ 🍀

12. únor 2019
avatar

Krásná momentka :-* Věřím, že to bude ON ❤

12. únor 2019
avatar
12. únor 2019
avatar
12. únor 2019
avatar

Držím pěsti ať je to ten pravý ❤️

12. únor 2019
avatar

Tak to je krása.
Sledovala jsem po očku tvoje loňské trápení. Jsi skvělá, silná žena. A dcera má úžasnou maminku,která si ji vybojovala.

Přeji ti ať,,strejda " vydrží, a ať jste obě holky šťastné a spokojené.

12. únor 2019
avatar

Moc ti přeji, ať je to ten pravý! Zasloužíš si to!

12. únor 2019
avatar

Držím palce! A věřím, ze to bude super TÁTA!!!!!! Měla jsem atejnou situaci, ale já ho do RL nedala. Proste nechceš mě, nemáš nikoho. A teď má skutečného tátu! A i kdyby to nevyšlo, už je jeho a muže si ho kdykoliv vzít a je proste náš obou. Fandím ti!

12. únor 2019
avatar

moc ti to přeji! Vypadá jako velký sympaťák, tak ať je všechno jen nejlepší a nejkrásnější 🙂

12. únor 2019
avatar

Snad je to ten pravy, drzim pesti

12. únor 2019
avatar

Krasne dite i chlap, hodne stesti😉

12. únor 2019
avatar

Držím palce 🙂

12. únor 2019
avatar

Vypadá, že bude hodný. Má takový laskavý obličej. A je to fešák, budete krásná rodina.

12. únor 2019
avatar

❤🍀

12. únor 2019
avatar

Ja to nechci zakriknout, zatim se budeme vidat jen vikendy a tak. Takze zatim ne tatka, ale strejda. Ale zatim to vypada moc dobre 🥰 vo se tyce u male💋😊

12. únor 2019
avatar

Bože to je taaak krasny at vam to vydrzi a je pro malou skvely tata a pro tebe tez😘🤩 drzim vam palce

12. únor 2019
avatar

Promin ale je to mega krasny uzasny. Drzim palce🧡🧡🧡

13. únor 2019
avatar

krasny a moc Vám to přeji .❤️

13. únor 2019
avatar
17. únor 2019
avatar

@kkacenkkast vypadáte krásně spolu! Držím pěsti. A Viktorka je kouzelná!

18. únor 2019
avatar
1. čer 2019
avatar
1. čer 2019
avatar

@nynus omlouvám se, to bylo nejspíš z kapsy🤷‍♀️ Nebo mi uzmul telefon synek🙈

1. čer 2019
avatar

@mirecka.jaroscakova joo taak v pohode😂😂 ja si jen rikala ze jsi chtela neco napsat a nic 😎

1. čer 2019