icon
avatar
klko
10. pro 2019    

Ahoj konikovky, potřebuji radu ... samozrejme u peceni mi tu zbyly bilky. Co s nimi? Kokosky ne-pusinek se bojim. Nějaký jiny napad?

avatar

Štafetky - na plechu se upeče plát, rozkrájí na pruhy a promaže krémem.

10. pro 2019
avatar
klko
autor

@1pomnenka no vy jste zlata. Posilam srdocha. To je bomba

10. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar
klko
autor

@1pomnenka a nemate nejaky osvedceny (lehky na pripravu) krem?

10. pro 2019
avatar

Mám, hned dohledám.

10. pro 2019
avatar
10. pro 2019
avatar

Loni jsem ze zbylých bílků dělala indiány a pro velký úspěch budou letos znovu 🙂

10. pro 2019
avatar

Bilkovy chlebíček, orechovky

10. pro 2019
avatar

Můžeš si udělat domácí piškoty. 🙂

10. pro 2019
avatar

Delala jsem vcera ze zbylych bilku biskupsky chlebicek.

10. pro 2019
avatar
klko
autor

@biciklissie dekuji. Super napad

11. pro 2019
avatar
klko
autor

@biciklissie posilam srdocha

11. pro 2019
avatar

@klko Moc dekuji...

11. pro 2019