Ahoj konikovky, potřebuji radu ... samozrejme u peceni mi tu zbyly bilky. Co s nimi? Kokosky ne-pusinek se bojim. Nějaký jiny napad?
Mám, hned dohledám.
10. pro 2019
Loni jsem ze zbylých bílků dělala indiány a pro velký úspěch budou letos znovu 🙂
10. pro 2019
Bilkovy chlebíček, orechovky
10. pro 2019
Můžeš si udělat domácí piškoty. 🙂
10. pro 2019
Delala jsem vcera ze zbylych bilku biskupsky chlebicek.
10. pro 2019
klko
autor@biciklissie dekuji. Super napad
11. pro 2019
klko
autor@biciklissie posilam srdocha
11. pro 2019
@klko Moc dekuji...
11. pro 2019

Štafetky - na plechu se upeče plát, rozkrájí na pruhy a promaže krémem.