icon
avatar
klko
16. lis 2019    

Blby dotaz za zlateho bludistaka.
Dcerka 2r-od kdy jste malym holcickam myly hlavu samponem?
Ja ji zatim myju celou koupeli hipp nebo nivea.
Vlásku moc nema-ma je ridsi a tak na krk.

Dik-blby dotaz, ale neda mi to a furt nad tim musim přemýšlet

avatar

Ty brdo, asi nějak od školky 🙂 ale žádný dětský nikdy. Vždycky můj nejakej

16. lis 2019
avatar

Mam sice dva kluky. Ale starsi mel delsi a kudrnate vlasy. Myla jsem od nobilisu jejich samponem. Ale asi uz nedam dohromady od kdy🤔

16. lis 2019
avatar

Mam kluka a meju detskym samponem tak od roka.

16. lis 2019
avatar

Dceři myju tak od roka, má dost vlásků už od narození, myju růžovou Schauma pro děti

16. lis 2019
avatar

Dokud se jí nemastí vlasy, tal vodou, výjimečně niveou dětskou, když má třeba plnou hlavu písku

16. lis 2019
avatar

Jen voda a to z 90% stále. 4,5r. Jinak dětský urtekram.

16. lis 2019
avatar

Od narození šampónem od Sebamed

16. lis 2019
avatar
klko
autor

Děkuji. Jsem tedy v klidu. Zrejme premyslim nad ..... ehm :-*
Uz buduv klidu spat

16. lis 2019
avatar

Tak ja teda myla od narozeni. Mela jsem stesti, ze obe vylezly uz s copem a tak neskutecne se jim mastily vlasy.

16. lis 2019
avatar
klko
autor

@bobinecka01 nasi male se taky masti. Myju obden koupeli na cele telo. Tak prave premyslim nad samponem

16. lis 2019
avatar

Nejhorsi bylo umyvani v olejicku. To bylo nemyslitelny. Takze klasika. Voda, sampon, umyt pak natrit. Zadnou vedu sem nad tim nedelala.

16. lis 2019
avatar
klko
autor

@bobinecka01 jasny díky

16. lis 2019
avatar
klko
autor

@bobinecka01 říkám. Moc premyslim

16. lis 2019
avatar

@klko to se podda. Uvidis.

16. lis 2019