Blby dotaz za zlateho bludistaka.
Dcerka 2r-od kdy jste malym holcickam myly hlavu samponem?
Ja ji zatim myju celou koupeli hipp nebo nivea.
Vlásku moc nema-ma je ridsi a tak na krk.
Dik-blby dotaz, ale neda mi to a furt nad tim musim přemýšlet
Mam sice dva kluky. Ale starsi mel delsi a kudrnate vlasy. Myla jsem od nobilisu jejich samponem. Ale asi uz nedam dohromady od kdy🤔
Mam kluka a meju detskym samponem tak od roka.
Dceři myju tak od roka, má dost vlásků už od narození, myju růžovou Schauma pro děti
Dokud se jí nemastí vlasy, tal vodou, výjimečně niveou dětskou, když má třeba plnou hlavu písku
Jen voda a to z 90% stále. 4,5r. Jinak dětský urtekram.
Od narození šampónem od Sebamed
Děkuji. Jsem tedy v klidu. Zrejme premyslim nad ..... ehm :-*
Uz buduv klidu spat
Tak ja teda myla od narozeni. Mela jsem stesti, ze obe vylezly uz s copem a tak neskutecne se jim mastily vlasy.
@bobinecka01 nasi male se taky masti. Myju obden koupeli na cele telo. Tak prave premyslim nad samponem
Nejhorsi bylo umyvani v olejicku. To bylo nemyslitelny. Takze klasika. Voda, sampon, umyt pak natrit. Zadnou vedu sem nad tim nedelala.
@bobinecka01 jasny díky
@bobinecka01 říkám. Moc premyslim
@klko to se podda. Uvidis.
Ty brdo, asi nějak od školky 🙂 ale žádný dětský nikdy. Vždycky můj nejakej