icon
avatar
klko
10. pro 2019    

Co zitra vařite?

avatar

Zítra máme v práci Honzovi buchty a zeleninovou polévku

10. pro 2019
avatar

Veprovou panenku se smetanovou bylinkovou omackou a opeceny brambor🙂

10. pro 2019
avatar

Dnes jsme měli kuřīzky ;) zítra plánuji sýrovou omáčku a těstoviny 🙂

10. pro 2019
avatar
klko
autor

@ditta1990 dekuji. Tu jsme meli dnes s peprovou

10. pro 2019
avatar

Brambory, dušená mrkev a pečeně

10. pro 2019
avatar

Cuketovo- syrové karbanátky a máme ešte gulášovú polievku ;)

10. pro 2019
avatar

Dnes rizito zitra rajska 🙂

10. pro 2019
avatar

Čočkova a vypečky s chlebem 🙂

10. pro 2019
avatar

Houbovou omáčku s vejcem na tvrdo

10. pro 2019
avatar

Králíka na paprice a těstoviny.

10. pro 2019
avatar

Kuřecí kung pao a jasmínova rýže

10. pro 2019
avatar

Cuketo - dýňove rizoto

10. pro 2019
avatar

Hrachovka

10. pro 2019
avatar

Do práce rychlovka. Špenát a v lidlu koupené plněné knedlíky uzeným 😏

10. pro 2019
avatar

Guláš s těstovinami

10. pro 2019
avatar

šunkafleky

10. pro 2019
avatar

Rajská s těstovinami

10. pro 2019
avatar

Dušenou mrkev s hraskem, brambory a vařené hovězí

10. pro 2019
avatar

Koprovku.

10. pro 2019
avatar

Zítra vařím hovězí podle tohohle reeeptu https://www.radyzezivota.cz/bezlepkove-hovezi-n...

10. pro 2019
avatar
klko
autor

Dekuji vsem. U nas nakonec hovězí gulas z klizky s testovinou/chlebem a hovezi vyvar

Dezert: jablecna strudle s fikama v rumu

10. pro 2019