Mohu poprosit zkušenější? Bratrabec 6let ode me chce k nar lego . Jake lego bavi vase broucky v tomhle veku a kde objednavate? Dekujii
Zalezi co ma rad. Treba syn mel rad Harry Pottera dostal lego s Harrym. Ted mame zase obdobi dinosauru a minecraftu takze sbira zase tohle...
17. zář 2019
Vetsinou beru na morelega.. treba nejake city nebo u batman
17. zář 2019
lego city a lego creator
17. zář 2019
Creator je fajn. A většinou kupuji v Dráčiku, s tou jejich kartou mají super ceny.
17. zář 2019
klko
autorDěkuji. Vybrala jsem autoservis ob prace nema vyloženě nic co by ho bavilo ....ale mic děkuji vsem
17. zář 2019
Minecraft
17. zář 2019
U nás vede City a Star wars. Většinou kupujeme v Dráčiku.
17. zář 2019
Lego city, lego technic - objednávám podle heuréky, najdi si konkrétní lego a podle nejnižší ceny objednávám.