Pokud jste milovníkem čekaček u doktorů a rádi absolvujete ono povinné kolečko od jednoho odborníka k druhému, tak tento článek není pro vás…


Image title


Protože pojednává o domácích testech Veroval, značky Hartmann, které máme vyzkoušené. Maminky vám povědí, co jsou zač tyto malí, ale účinní pomocníci, kteří vám ušetří spoustu času.


Testovali jsme jedinečný domácí test Veroval na testování alergií (spolehlivost 94 %), nesnášenlivosti lepku (spolehlivost 98 %), mužské plodnosti (spolehlivost 95 %), cholesterolu (spolehlivost 96 %), nedostatku železa (spolehlivost 95 %) nebo borélie (spolehlivost 95 %).


Jaké má Veroval výhody pro vás?


Mezi jeho výhody rozhodně patří snadné použití a rychlost provedení a získaní spolehlivých výsledků, jak píše taky @evapelclova: “Jsem ráda, že mají všude napsané tak lehké návody, které jsou srozumitelné, krátké, tudíž i časově nenáročné, všem je doporučuji, kdo má jen podezření, že by mohl mít nějakou alergii na kočičí srst, roztoče a nebo travní pyly.”


@petuzen ve své recenzi napsala, že testy ji mile překvapily. “Je opravdu parádní, že si člověk může takový test zakoupit v lékárně a sám si ho doma udělat. Hodně lidem to určitě pomůže odhalit problém a zaměřit se na něj, nebo naopak vyvrátit domněnku.”


A co je to ten Veroval?


Maminka kluků @mauta78 vysvětluje: „Obecně bych testy nazvala malým domácím pomocníkem, který vám je schopen rychle poradit v situaci, kdy jste ve stavu, kdy si myslíte, že jít k lékaři je zbytečné, ale přesto máte pocit, že s vámi není  něco v pořádku. Pomůže vám rozhodnout, zda lékaře navštívit, případně napravit dietní chyby, které ve svém jídelníčku máme.  To, že se necítíme dobře, vždy neznamená, že jsme nemocní, občas nám mohou například scházet  minerály nebo vitamíny.


Test na boreliózu je dobré mít v lékárničce pro každý případ. Především, pokud je sezóna klíšťat v plném proudu a malé potvůrky jsou opravdu všude.  Maminka @makky1310 napsala, že „5 z 6 testů jsem měla možnost vyzkoušet a test Borelióza z klíštěte čeká na své uplatnění. A přiznám se, že doufám, že ho dlouho nebude potřeba.“  Maminka @noirdame je taky toho názoru: „Myslím, že tenhle test by měla obsahovat každá rodinná lékárnička, protože čím dříve se začne s léčbou borélie, tím lépe.“


Test mužské plodnosti udělá radost všem snažilkám. @rebe test darovala, protože k testování neměla důvod. „Pro test na mužskou plodnost jsme upotřebení hledali asi nejobtížněji – vzhledem k mému momentálnímu jinému stavu u nás opravdu nebylo co ověřovat a v blízké rodině je situace s plodností také velmi jasná. Testu se nakonec (...) velmi radostně ujala jedna naše známá, která má nového partnera, s nímž touží po miminku. Vzhledem k poněkud vyššímu věku se bojí, aby jim neutíkal čas kvůli něčemu, co takto mohli snadno vyloučit či potvrdit. Fotky z tohoto testu nemám, kvůli hygieně jsem ho předávala v původním balení s přelepkou přes otevírání. A ani mi nepřišlo vhodné se moc vyptávat, jak test (...) dopadl – ale když jsme se viděly posledně, vypadala vesele :blush:


Image title


Maminka @evapelclova  doporučuje testy Veroval pro každého, protože jak říká „testy se dají zvládnout v pohodlí domova úplně krásně, protože jsem pravák, tak jsem testovala na levé ruce. Určitě je doporučuji zakoupit, protože každý uvítá doma jiný typ testu a bude vědět, na čem je a jestli se jeho domněnka potvrdí,  nebo vyvrátí a ušetří tím čas, který strávíte u lékaře. U nás testování proběhlo až na 1 jediný test bez slziček a bylo to u dcerky, je to prakticky bezbolestné.“


Máte Veroval vyzkoušený? Napište nám vaše zkušenosti v komentáři, nebo jej přidejte do Diskuzí sem.


Váš konik_testuje


#test_veroval