icon

Ahojte. Ano, trochu nám to trvá, ale měli bychom Zkušenosti spustit už v červenci 🙂 V úterý máme jednání s kurýrní službou. Možná k vám přijde přesne tento kurýr 😉

avatar
16. čer 2016
avatar

To budete dávat nový příspěvek pokaždé, když k němu někdo napíše něco negativního?

16. čer 2016
avatar
16. čer 2016
avatar

@pupickova přihlásíme se?????????

16. čer 2016
avatar

Kdyby k nám přijel tenhle kurýr tak z něj servu ten oblek a budu s ním dělat samé necudnosti =)

16. čer 2016
avatar

@marticep vrrrr 😵 😵 a kdyby to neklaplo s tímhle, vím o jednom z PPL 😀 😀

16. čer 2016
avatar

Já se ráda přihlásim taky i když nevím k čemu

sticker
16. čer 2016
avatar

@pupickova K nám zase jezdí jeden z DPD 😀

16. čer 2016
avatar

A k nam od posty😍👌
@kalkulantka

16. čer 2016
avatar

@kalkulantka taky tak šukézní? 😅 😀

17. čer 2016
avatar

Tak to bych si taky nechala říct 😀

17. čer 2016
avatar

@pupickova přesně 😉 no už zaškrtávám jen DPD, když je na výběr 😀

17. čer 2016
avatar

Super, tak já nepotřebují ani žádný výrobek. Stačí tento kurýr .. Jo a potěšilo by me, kdyby uměl cesky 🙂 děkuji koniku

17. čer 2016
avatar

hmmm, dobrý kousek... šup sem s ním 😀

20. čer 2016