lu88cie

16. čer 2016
To budete dávat nový příspěvek pokaždé, když k němu někdo napíše něco negativního?
16. čer 2016
16. čer 2016
Kdyby k nám přijel tenhle kurýr tak z něj servu ten oblek a budu s ním dělat samé necudnosti =)
16. čer 2016
Já se ráda přihlásim taky i když nevím k čemu

16. čer 2016
@pupickova K nám zase jezdí jeden z DPD 😀
16. čer 2016
A k nam od posty😍👌
@kalkulantka
16. čer 2016
@kalkulantka taky tak šukézní? 😅 😀
17. čer 2016
Tak to bych si taky nechala říct 😀
17. čer 2016
@pupickova přesně 😉 no už zaškrtávám jen DPD, když je na výběr 😀
17. čer 2016
Super, tak já nepotřebují ani žádný výrobek. Stačí tento kurýr .. Jo a potěšilo by me, kdyby uměl cesky 🙂 děkuji koniku
17. čer 2016
hmmm, dobrý kousek... šup sem s ním 😀
20. čer 2016
