Ta nás rozhodně C. Matysek vodu miluje.
Obě moje holky rády skáčou, co nejvíc to jde... Volba je tedy jasná - b) Skákání přes švihadlo s kravičkou.
Vodní radovánky 🙂
Rozhodně C ,obě dětu milují vodu ❤️
My jsme objevili kouzlo jízdy na kole, a to jak Anetka na kole se mnou na zadní sedačce, tak i Filípek na svém prvním šlapacím kole 🚲
Rozhodně C), syn i dcera vodu milují 😊
Jednoznačně c, malá vodu miluje
U nás určitě c
Určitě C. Oba synové jsou čachtalové
C je správně 😘
I my bychom volili za C
Syn je vodni zivel, takze urcite C
I u nás by vyhrálo C
Unas by vyhrálo C všechny 3 děti jsou vodomilove❤️
U nás by vyhrálo A - syn je na kole nezmar
C) určitě vodní radovánky
C) oba synové miluji vodu
U nás určitě vyhrává C🙂) Obě holky jsou vodomilove a ne dostat jich z vody🙂
U nás také vyhrává za C, jak vidím, tak skoro každé miminko miluje vodu.. a můj 2 týdenní chlapeček vodu přímo miluje ❤️
Milujeme vodu, takže u nás vede rozhodně C s myškou 🐁 a zajíčkem 🐇 ❤️
Rozhodně C. Milujeme vodu (hlavně malá a tatínek). Ale malá má ráda i pejska a kolo budeme teď zkoušet prvně, protože jsme dostali sedačku a obstarali přilbičku - no uvidíme, jestli jí to bude bavit víc než jízda v kočárku.
U jednoho dítka by to bylo a) jelikoz se naučila jezdit bez koleček a porad jezdi na kole a u druhého zase c) protože by se cvachtal cely den 😃 jenomže kvůli ekzemu to nemůžeme přehánět 😄🙂
Určitě za c) 🙃
Urcite za c mala by byla ve vode i v zimě
Syn miluje vodu, takže určitě za c) <3
C ❤️
Stoprocentně C
U nás stoprocentně C
Protože má náš malý 9m, tak určitě C 😍
Tak u nás určitě odpověď C
Maly je vodní živel 🌊
Určitě C s malým půlročním cachtákem
S mladsi C, se starsi A 😀
C 😊
Dcera C, syn se taky rád koupe, ale kolo miluje, takže A.🙂
Náš malej hrozně miluje vodu. Takže určitě C 😉
C) 😉
za C,máme obě děti vodomili
Určitě C
Určitě to je za C, malá miluje vodu
B) Skákání přes švihadlo s kravičkou 😊
C 💕💛
Pre potešenie posielame srdiečka 🙂 Ďakujeme a prajeme pekný podvečer 🙂
@7terry7, @a_netk_a, @adel2507, @alcah24, @anetka22looco, @animali, @areh, @bergina8, @daniela_hk, @elifida, @fouskovi, @hpn, @iva_la, @jaaniickaa, @jackie71, @jajaneu, @katerina2394, @katerinablr, @katerinakrivakova, @katkamal, @katkaproch, @kirakira, @kosacka85, @lachtanice86, @lenice90, @lucinkaluca, @mirkastrunzova, @misulkams9, @mysakm, @nikcascar, @nikol8997, @nisulka, @oplatecka, @pajus91, @pavlinavo, @pegynka, @pipina90, @radkamorrisova, @renata_davi, @renula5, @romaz, @sobosi, @sona1519, @sterbmni, @svetluska09, @teminka1, @vladislava82, @walz79, @zanri
@konik_testuje a kdopak je tedy výherce testování ?🙂
C🙂
@konik_testuje chjo nikdy me nevyberetebporad mam ❤️🤷🏻♀️ Kcemu jsou vubc dobre

Jelikož je syn vodomil, tak je jasná odpověď c) ❤️