Kojení je pro miminko to nejlepší, přesto spousta maminek někdy v životě (z mnoha různých důvodů) sáhne po kojeneckém mléku. Maminky, co je pro vás nejdůležitější při výběru kojeneckého mléka pro vaše děťátko?
A. Dám na recenze a doporučení zkušenějších maminek.
B. Nejdůležitější je pro mě složení a původ surovin, ze kterých je mléko vyrobeno.
C. Rozhodujícím parametrem je pro mě cena.
Intuice vám už zřejmě našeptává, že pro vás připravujeme testování ve velkém stylu – a nemýlíte se. Už brzy budete mít možnost vyzkoušet prémiová francouzská mléka v bio kvalitě značky Babybio. Sledujte nás a dozvíte se víc.
B. Nejdůležitější je pro mě složení a původ surovin, ze kterých je mléko vyrobeno.
B a částečně i C
B a částečně i A
Určitě B
Hlavně B, ale i A
A i B

B 😀