Ačkoliv program blíže neznám - každý chce mít spokojené dítě a každý by měl chtít, aby žilo alespoň ve stejném, ne-li lepším prostředí než my.
Obmedzenie dopadu na zivotne prostredie pri vyrobe
Stastne, spokojene dite a jeate omezeni dopadu na ziv.prostredi? Ideal
Jako novopečená maminka chci aby moje dítě bylo zdravé,šťastné a spokojené. Je skvělé, že Pampers pomáhá v rozvojových zemí miminkům, aby se měli i v těžkých podmínkách dobře.
HA, HA, HA, tak pemprsky mi zrovna dvakrát eko nepřijdou.
Nejdůležitější je, aby naše planeta nebyla zamořená odpadem a proto se mi na Pampers líbí, že nevyváží žádný odpad na skládky a vše se zužitkuje. A samozřejmě Je prioritní šťastný a zdravý vývoj dětí.
Šťastné a zdravé dítě je u mě na 1.místě.
Jednorázové plenky sice moc eko nejsou, ale je dobře, že se alespoň při výrobě přemýšlí nad dopadem na životní prostředí 👍
Určitě omezení dopadu na životní prostředí a spokojenost dětí.
Stastne, spokojene deti a jeste omezeni dopadu na ziv.prostredi.....
stastne a spokojene dite, hned potom dopad na ŽP 🙂
Omezovani dopadu na žp. Docela by me zajimalo jak vypadaji ty pytle na baliky plenek misto papirovych krabic.
Bohuzel znacce pampers jsem prestala duverovat.Prispela k tomu nejen zmena technologie plen k horsimu ale i vyjadrovani se k danemu tematu zastupci znacky,kteri neprijali ani konstruktivni kritiku.O dalsich krocich a tim co znacka hlasa,velmi pochybuji.
Stastne a spokojene dite ☺
nejvíc, že omezuje dopad na životní prostředí. Vždycky když přebaluji, peru apod. přemýšlím, kolik toho odpadu se za den v jedné domácnosti vyprodukuje. Zajímá mě, jak s tím kdo bojuje...

Podpora zdravych a stastnych deti. A omezeni dopadu na zivotni prostredi