icon
1 / 1
avatar

Podpora zdravych a stastnych deti. A omezeni dopadu na zivotni prostredi

20. lis 2017
avatar

Ačkoliv program blíže neznám - každý chce mít spokojené dítě a každý by měl chtít, aby žilo alespoň ve stejném, ne-li lepším prostředí než my.

20. lis 2017
avatar

Obmedzenie dopadu na zivotne prostredie pri vyrobe

20. lis 2017
avatar

Stastne, spokojene dite a jeate omezeni dopadu na ziv.prostredi? Ideal

20. lis 2017
avatar

Jako novopečená maminka chci aby moje dítě bylo zdravé,šťastné a spokojené. Je skvělé, že Pampers pomáhá v rozvojových zemí miminkům, aby se měli i v těžkých podmínkách dobře.

20. lis 2017
avatar

HA, HA, HA, tak pemprsky mi zrovna dvakrát eko nepřijdou.

20. lis 2017
avatar

Nejdůležitější je, aby naše planeta nebyla zamořená odpadem a proto se mi na Pampers líbí, že nevyváží žádný odpad na skládky a vše se zužitkuje. A samozřejmě Je prioritní šťastný a zdravý vývoj dětí.

20. lis 2017
avatar

Šťastné a zdravé dítě je u mě na 1.místě.
Jednorázové plenky sice moc eko nejsou, ale je dobře, že se alespoň při výrobě přemýšlí nad dopadem na životní prostředí 👍

20. lis 2017
avatar

Určitě omezení dopadu na životní prostředí a spokojenost dětí.

20. lis 2017
avatar

Stastne, spokojene deti a jeste omezeni dopadu na ziv.prostredi.....

20. lis 2017
avatar

stastne a spokojene dite, hned potom dopad na ŽP 🙂

20. lis 2017
avatar

Omezovani dopadu na žp. Docela by me zajimalo jak vypadaji ty pytle na baliky plenek misto papirovych krabic.

21. lis 2017
avatar

Bohuzel znacce pampers jsem prestala duverovat.Prispela k tomu nejen zmena technologie plen k horsimu ale i vyjadrovani se k danemu tematu zastupci znacky,kteri neprijali ani konstruktivni kritiku.O dalsich krocich a tim co znacka hlasa,velmi pochybuji.

24. lis 2017
avatar

Stastne a spokojene dite ☺

27. lis 2017
avatar

nejvíc, že omezuje dopad na životní prostředí. Vždycky když přebaluji, peru apod. přemýšlím, kolik toho odpadu se za den v jedné domácnosti vyprodukuje. Zajímá mě, jak s tím kdo bojuje...

29. lis 2017