jedééééém raději pA
tak tfuj tfuj 🙂
Držím pěsti!!!!! 🙂
hodně štěstí...
uplně mě mrazí!!!držim palce!!! já byla loni touhle dobou v porodnici a čekala na zítra na císaře...chce se mi až bulet jak jsem z toho dojatá...
drzim pesti
smarjaaa..hodne stesticka at je vse ok..
Také přeji hooodně štěstí 🙂 A pokud si Vás tam už nechají tak přeji rychlí a bezproblémový porod....🙂 A už se těším na fotečky dalšího miminka....🙂
držím palečky hlavně at jste zdravííííííííííííí drž se
drzime palecky.. .-) dj vedet, jak jste dopadli 🙂
Myslím na Vás 🙂
Hodne stesticka..... myslim na Vas 🙂))))
držím pěsti ať jde vše hladce 🙂
Wou,hodně štěstí tfuj,tfuj,tfuj..... At to jde tak jak máá 🙂
To už je určitě prťousek na světě 🙂
taaak coooo???? Asi uz je venku.... cekame na zpravicky 🙂
🙂 určitě můžeme gratulovat už 🙂
Hodně štěstíčka 🙂