Terioza 1 dlouho nepsala,že by konečně to škvrně přesvědčila a jsou v porodce?přijdu doma a zapínám pc a hledám jak to snima vypadá 😀
Jj, taky pořád pomrkávám, a nic. To je napínavější než nějaká detektivka. 🙂 🙂
alespoň mám co večír dělat,když jsem tu sama s Emí,budu vyhlížet 😀
Podle mě už jela...
@linh noooo moc bych jí to přála,byla tak netrpělivá 😀
taky jsem napjatá jako bych měla jet rodit já.... já myslím, že už je na sále....
@sabinasretr vi´d no já málem spálila slanej závin,sedim čumim čekám 😀
@kosticka32 Peti, no jestli ona neni zase v posteli a nechrupka 😀 a nebo chodi do schodu.....ja uz nedelam nic jineho, nez sem odbiham!!! 🙂
Já myslím, že kdyby jela tak na nás určitě nezapomene 🙂 ale taky jsem zvědavá na info 🙂
@kosticka32 😀 asi by jsme nevyseděly důlky.... 😀 no tak jsem zvědavá jestli teda jo ooo... 🙂
pridavam se k vam zvedavky,ciham a ciham a terioza nic
Koukám, že je nás tu napjatej zase plno a Terka žádná dezva. Ale taky si myslím, že by hodila aspoň info, jedu nebo tak. 🙂 Asi oparvdu něco podniká. Sexík, schody, vytírání, chrupkání, skákání na jedné noze nebo já nevím, co ještě 🙂
no jsem taky zvědavá, vyadá to, že by už mohla rodit, jůůů jsem na toho prťouska zvědavá 🙂
To snad není možné.. co ta holka dělá? určitě zas nějaké vypuzovací metody 😀
@catherin89 uvidíme snad se jí tu dočkáme a podá vysvětlení 😀
@kosticka32 Já myslím, že ještě nejela. Určitě by napsala kdyby jo.. ale už jí to fakt přeju aby to bylo co nejdřív 🙂 tak halooo voláme rozhlas terioza! 😀
@catherin89 třeba tím jak jí furt popoháněla tak to byl fofr,že nestihla napsat
@kosticka32 kéž bys měla pravdu 🙂 je pravda, že ty její zprávičky "jsem tady a stále 2v1" tu nějak chybí. Většinou tu touhle dobou už píše tak uvidíme.
taky hledám a nic jsem o ni nenašla....