Holky furt přemýšlím, jdu s druhym prckem na cukrovku (musím se objednat) ale absolutně nechci , vím , že mohu vyšetření odmítnout , ale jestli to rict přímo na gynekologii, že jsem se rozhodla to nepodstoupit nebo u nich ? Nesnasim odběry a dela se mi po nich fakt špatně , vím že to tam proste nedám 🙈
Říct to gynekologovi, v laboratoři tato informace nikoho nezajímá.
Na gynde.. me rekl doktor ze mi da zadanku, tak jsem mu rekla, ze to nemusi a bylo to. Jen tedy jsme se domluvili, ze mi vezme aspon ted glykemii na lacno.
Tak tam nechoďte, ale být Vámi, tak si aspoň občas tu glymču změřím.
Taky bych v tom případě volila občas se změřit glukometrem. Není pravidlo, že těhotenskéhou cukrovku mají ty tlusté, ty co ji sladké ve velkém, nebo že se ti vyhne prt jsi mladá a sportuješ. 😉
Řekla jsem to gynekolozce a nikam se neobjednávala. Do průkazky jen napsala odber odmítla
Super dekuju holky ! Teď mají bejt ještě ty extrémní vedra takže se mi do toho fakt nechce a urcite tu glymcu zmerim to jsem delala i u první 🙂
@kristynapetrlikova a ke komu chodis? Ja k Roubalovy. V patek to s ni budu resit... mam sice zadanku, ale proste mi bylo porad zle, ze bych to nedala. Budu merit glukometrem a lacnou si necham taky vzit. Trochu se bojim ji to rict, no v patek budu muset
@paladinka ja k bradacovi prave , ja tam taky budu volat , zadanku taky mám , ale teď ty tropy to proste nedám , vím ze mi bude zle celej den a nemam nikoho kdo by se mi postaral o druhého prcka , taky se bojím to nahlásit , ale tak myslím si ze nás do toho nemůžou nutit
@kristynapetrlikova nemuzou no, jen ssi budou koulet ocima. Mne bylo poprve zle az do vecera☹ ale ted je mi zle nonstop, jeste do toho tohle, to by bylo asi moc 😢 jsem poseroutka, ale nechci se uplne znicit
@kristynapetrlikova Já se Vám ani nedivím. Byl jsem na tom před čtvrt rokem a to jsem ani nebyla těhotná. Celá jsem se třepala a chtělo se mi zvracet. Když si to kontrolujete sama, tak by to mělo být v pohodě. Cukrovka není sranda.
Já se příšerně bojím jehel, ani v TV to nemohu vidět... Ale pro miminko jsem to podstoupila.... (Odběr na tehotenskou cukrovku mi bylo na,, omdleni'' 3x odběr po hodině.....)
Když mě gynekoložka řekla, ať se na cukrovku objednám, tak jsem jí rovnou řekla, že toto vyšetření nechci a hotovo.