Holky mám tu trhané maso. Prosím inspirace co z něj udělat na oběd. Díky moc 💮🥰
Přesně jak píše Lenka, hambáče
9. dub 2021
My si bereme od nás z restaurace. Trhané vyuzené maso, dělají k tomu sýrovou omáčku (odhaduji, že bude z chedaru a nějakého dalšího sýra, je taková oranžová), papričky jalapeňo
9. dub 2021
Jen tak s coleslawem
9. dub 2021
Do tortill 🙂
9. dub 2021
Dat do peciva (sedvic, hamburger, tortila) nebo dělám s bramborovou kaší
9. dub 2021
Tacos
9. dub 2021
Burgery, quesadilla, zapečené tousty..nebo i s kaší.
9. dub 2021
Vymáchat v barbecue omáčce a nacpat do hambáče, nebo dát do bagety s nivou. I sandwich dělám.