icon

Holky mám tu trhané maso. Prosím inspirace co z něj udělat na oběd. Díky moc 💮🥰

avatar

Vymáchat v barbecue omáčce a nacpat do hambáče, nebo dát do bagety s nivou. I sandwich dělám.

9. dub 2021
avatar

Přesně jak píše Lenka, hambáče

9. dub 2021
avatar

My si bereme od nás z restaurace. Trhané vyuzené maso, dělají k tomu sýrovou omáčku (odhaduji, že bude z chedaru a nějakého dalšího sýra, je taková oranžová), papričky jalapeňo

9. dub 2021
avatar

Jen tak s coleslawem

9. dub 2021
avatar

Do tortill 🙂

9. dub 2021
avatar

Dat do peciva (sedvic, hamburger, tortila) nebo dělám s bramborovou kaší

9. dub 2021
avatar

Tacos

9. dub 2021
avatar

Burgery, quesadilla, zapečené tousty..nebo i s kaší.

9. dub 2021