Holky o víkendu slavíme a chtěla bych dělat Lotus cheesecake. Padl mi do oka Lotus cheesecake z tvarohu. Zkoušela jste některá? Zprasit ho nemůžu, tak bych chtěla mít od někoho jistotu, nejlip i ověřený recept.
30. čer 2021
30. čer 2021
1. črc 2021
Neni to teda cheesecake, ale u nás je z Lotusek hodně oblíbený tento: https://www.toprecepty.cz/recept/57056-nepeceny... 😉
1. črc 2021
Není to nic složitého, jen radím dát jen vanilkový cukr a žádné jiné sladilo. Lotusky jsou hrozně sladké jako takové.
Jinak dělala jsem z 2x tvarohu a 2x smetany 33%, a do formy prokládat se sušenkami, navrch pár rozdrobit.
1. črc 2021
kristyneckaa27
autor@andycr oki, super díky. A napadlo mě dát i trochu Lotus másla do toho.
1. črc 2021


Dělala jsem nedávno a byl luxusní.. Korpus z lotusek a másla, náplň z lotuskoveho "másla" a myslím šlehačky.. Najdu recept..