Holky sešlo se mi asi 10 salatových okurek. Nějaké tipy co s nimi? Co jsem koukala na net, zaujala me i polévka. Zkoušela jste některá?
Děkuji 👌
@tamarakralova to zní dobře, díky 🙂
Co tzaziky?
Myslíš tarator?
Hromadu okurkového salátu. Jsme 4, vždycky dělám z pěti okurek, to máš na 2x 😀
mamka dělala okurkovou polévku, s mletým masem, kari a smetanou. přesný recept nevím, net určitě poradí
@lennus jee super napad
@gracinka7 my to máme také rádi, ale ja dávám hodně česneku takže možná fakt zamrazit a vytahnout az bude potreba.
@88kikina uz jsem koukala na různé recepty. A byla dobrá?
@kristyneckaa27 česnek? To slyším prvně. Kolik dáváš? Mám ho ráda.
@gracinka7 na 2 okurky, dávám 3-4 hlavičky cesneku, pepř, trochu soli, ocet, cukr. My mame radi dost cesnekove, jinak stačí tak 2.
@kristyneckaa27 výborná
Z okurek jedině tarator 😍😍
@veroniquecz slyším poprvé, uz jsem koukla. To vypadá velice dobře 🤩
Já mám dobrou zkušenost z toho udělat salát a ten v plastové nádobě zamrazit. Po vytažení není poznat, že byl mražený 🙂