Holky venku je - 7 jít s 5mesicni holčičkou ven nebo ne? Byli jsme max v - 4...
Potrebuju si zajít do obchodu, a vyzvednout poukaz.. Cesta tam trvá tak 20min. Šli by jste?
Jo, klidně bych šla
undefined@annacee
@gracinka7
@phn
Díky holky. Půjdeme. Ujistily jste mě že neumrzne 😁
Šla bych
My už byli musím odvést starší do skolky dávám přes fusak ještě deku a v pohodě byla teploučka narodil ode mě 😀
Když jsem musela, tak jsem prostě šla. Ale jen na procházku jsem v mrazech nechodila. Syn je prosincový. U nás je momentálně -10°C a ani školka ven nechodí
Nedoporučuje se s malými dětmi do jednoho roku jit ven kdyz jsou mrazy větší nez minus 5...ale pocitově mě taková zima nepřijde, tak bych šla
Ja bych ji akorat prehodila pres kocar plinu,at nedycha ten primy ledovy vzduch.
Jasně že jo
Myslíš, že v chladnějších zemích s miminy celou zimu nevytahnou paty?
@mishka87 mamka pracuje ve školce a taky teď nechodí.
@terezia10 taky si myslím že ji bude teplo narozdil ode mě, ale i tak plasim 😁
@arielka222 právě to jsem slyšela také, proto se ptám.
@fojtica díky super to mě nenapadlo.
@patypresdevaty určitě ano, je to moje první mimčo tak se bojím a když si nejsem jistá raději se zeptám
dcera i syn spaly v kočárku na terase do mínus 10, pravidelně, konzultovala jsem to s lékařkou, jen jsem dávala slídu,aby se kočárek chránil.On narození spíme celá rodina celý rok s otevřenou větračkou také do mínus 10.nikdy žádný problém nebyl a otužování je znát i na jejich nemocnosti.takže bych se toho nebála😉
@sisinka12 díky 🙂
Pokud musíš ven, šla bych, jinak bych šla ven na chvilku, žádná extra dlouhá procházka...
@veruuu_kubesovic musím jinak neupecu cookies pro návštěvu😁 na dlouhou bych nešla,to bych zmrzla i já
Dcera 7m. spí jen venku, teďka dávám slídu, 2x denně jsme venku za každého počasí 👍
Pokud by foukal ledový vítr, dala bych přes kočár pláštěnku, ale šla bych určitě. Pětiměsíční dítě není novorozeně.
Šla bych klidně, pokud máš obavu, přenos přes kočár plán, jo a tady děti ze školky chodí i téhle zimě ven, zrovna jsem je potkala, šli z bobování
@arielka222 tak to je zajimavy, dcera je lednova 2014 to byla solidni zima a dr mi rekla ze pokud ji vhodne oblecu a zkusim nejdriv na chvili a pokud ok budu cas prodluzovat muzu i s miminkem do - 15, jasne ne na cely dopoledne ale chodily jsme na 1 az 1,5h bez problemu...
My chodíme normálně malé jsou 4 měsíce a u nás je -7,ven chodíme na 2 hodiny
@jannym neměly by chodit od minus 5. Starší děti můžou az do minus 10. Pak uz taky jen max na chvilku. U tech miminek je nebezpečné, ze rychle ztrácejí teplo a dýchat ledový vzduch taky není ideální. Je na to ale i spoustu článku atd.. V minus 15 bych teda nešla ven ani ja, když jsme u toho 😂
Ve velkých mrazech jsem dávala přes kočár pláštěnku. Pak tam mají krásné teplíčko a nefouká jim tam ledový vzduch..
Namazat oblicej vazelinou,zachumlat, kdyz fouka plastenku a sup ven 😉
@arielka222 ale tak to by v nekterych oblastech deti nechodili ven vubec buh vi jak dlouho a to ze by nekteri dospely nevylezly ven vubec mi taky nejprijde jako uplne ok argument, to s tim prochladnutim chapu, ale to neznamena ze si nepujdu nakoupit, a kdyz bylo kor zima, lupla jsem dite do vaku pod bundu a hraly jsme se vzajemne...
@arielka222 ale v korbě mají o něco tepleji než venku, když jsou tam zachumlani, trochu se to zadychá
Naše děti spávali i venku dobře oblečené nanožník fusak, ale nikdy ne pláštěnku doktorka vždy tvrdila že slidu jen když prší chvilu ale v mrazu se tam zadýcháním zevnitř když třeba dítě spí 2 hodky a déle tvoří vlhkost a mráz a je to tak dobrý akorát na kašel a zápal plic takže za nás tak
sla bych, poradne bych ji zabalila a sla