icon

Ženy SOS 😁 prosím tipy na buchty, moučníky, bábovky které obsahují smetanu ke šleháni.. Nějak se mi tu nahromadila a brzy končí. Za srďocha ❤️

avatar

Tiramisu

Odpověz
12. čer 2021
avatar

Raffaelo řezy.. jednoduché, rychlé🙂

Odpověz
12. čer 2021
avatar

Jablečný sen, tam jí je mraky. Nebo šlehačkový koláč s drobenkou, parafráze kynutého, ale mnohem jednodušší a pro mě chutnější. Pošlu recept, jestli budeš chtít.

Odpověz
12. čer 2021
avatar

@malenka3 to zní dobře já bych si z dovolením poprosila ten recept na ten šlehačkový koláč 🤩 já furt dělám jen šlehačkovou bábovku a chtělo by to změnu.

Odpověz
12. čer 2021
avatar

Já dělám tuhle šlehačkovou bábovku je výborná
https://www.vareni.cz/recepty/vlacna-slehackova...

Odpověz
12. čer 2021
avatar

@deaneira29 je původně od @vanea , ať si nepřisuzuju autorství, ale už jiný nedělám, nemám ráda práci s kynutým těstem a tohle je mnohem víc než náhražka 😋
Na velký plech - ušlehat 2 kelímky smetany (31%, já už někdy v rychlosti ani nešlehám, na chuti to moc znát není), zapracovat 3 vejce a 200 g cukru krupice + 1 vanilkový cukr. Spojit s moukou (375 g polohrubé) a 1 prdopeč. Tohle hustší lité těsto vylít na plech. Na to dát jakékoli ovoce (miluju se švestkami, rybíz taky dobrý, meruňky, cokoliv) a na ovoce klasickou drobenku. Peču na 180 přes hodinu.

Odpověz
12. čer 2021
avatar

@ilona87 děkuji

@martiem teď jsem koukala na recept a asi jdu na ně 🙂
@malenka3 děkuji, ale asi se pustím do toho raffaelo řezu. Ale ukládám si 🙂
@deaneira29 ta vypadá super. Uložím si.

Odpověz
12. čer 2021
avatar

Moc všem dekuju, vrhnu se na raffaelo řezy,ale zbytek si ukládam. Jelikož se mi často stává že když ji nepotřebuju tak ji mám, a když potrebuju nemám 🙂😁

Odpověz
12. čer 2021
avatar

@kristyneckaa27 Dělám podle tohoto receptu, kdybys chtěla🙂

Odpověz
12. čer 2021