Taky neznám, ale kokos miluju kde se to kupuje? 😉
28. pro 2020
Taky neznam, jde o mleko nebo o ořech jako takovy?
28. pro 2020
28. pro 2020
28. pro 2020
To frcelo u nás v práci. :D Kupoval si to tam snad každý, tak jsem to zkusila taky. Ale nic moc ta chuť. 😁
28. pro 2020
lachtanice86
autorHolky ja ho kupuju v makru. Je tam hooodne té kokosové vody a ten ořech jako takový neni tvrdý, ale měkký.
28. pro 2020
@lachtanice86 taky máme rádi
29. pro 2020


Vubec neznam...