icon

Dnes jsem profrcela za ctyri hodiny tou nasi zemickou krasnou z Hane na zapad do Jachymova🙂 Je tady , krasne, bezpecne, barevne oproti dobe totality. Tak si rikam, ze tento pocit si uchovam a nenecham si ho vzit🍀

avatar
24. říj 2021
avatar

Jo, úplně na okraj - Alex mě inspiroval k jedné scéně do knihy (až to došmoulím, máte ode mě výtisk) 🙂

24. říj 2021
avatar

Naši byli v lázních v Jáchymově moc spokojeni, byli jsme se tam podívat, na dortu ve výborné kavárně (v půlce kopce), tak ať se ti tam líbí

24. říj 2021
avatar

Tak prosím zařídit hezké počasí na 12.11. a další dny😁

24. říj 2021
avatar

@evaviki Jo, to by fakt chtělo!

24. říj 2021
avatar

@bramarfi Fakt? Tedy to jsem zvědavá a těším se!!!!!
@bramarfi
@evaviki Holky, je to tu parádní, šup , šup, už ať jste tady! Těší se na Vás. A neotálejte s ubytováním, mají hodně plno, co jsem vyrozuměla.
@zebruska Díky moc, první dojmy jsou parádní, určitě to bude dobré, vše jsem domluvila dle potřeby, všichni velmi slušní, vstřícní, mám dobré parkovací místo , pěkný single pokoj, portýr mi vyvezl moje mega zavazadla 😀 jídelna je krásná , společnost u stolu dobrá. Sestřičky hodné, souhlasím s Tvými rodiči, myslím si, že to bude fajn.

24. říj 2021
avatar

A to jsi sama nebo s rodinou? Ja jen, ze Alexovi by se urcite libily takove ty vrazedne bike traily nahore na Klinovci, kam jezdi z Jachymova lanovka 😉

25. říj 2021
avatar

@mary.jane Já jsem na léčbě sama, ale rodina přijede na závěr mého pobytu. Díky za tip, Alex o nich ví 🙂

28. říj 2021