Dnes jsme měli krásný zážitek na ZUŠ Open Air, program se jmenoval "Stopy času". Alex a jeho kamarádi zakončili celý program jejich improvizací, Alex bicí, kluci kytary. Alex měl krásné sólo, kluci na něho neplánovaně mrkli a vybídli, aby dal sólo. Měl úspěch. Kluci vypadají tak trochu jako soudobí "Brouci" 🙂 Máme radost, hudba léčí... ❤️
Také bych byla pyšná. 😃😍 Všichni jste úžasní. ❤
@klarasza
@annaa78 Kluci jsou fakt dobří, smekám... Slavili úspěch. Hrají své improvizace, je to super. 🙂 Jsme pyšní, máš pravdu 🙂
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Povznášející pocit, gratuluji, máš být na co pyšná.. My dnes měli též ZUŠ open, vernisáž na Špilberku
jde si je někde poslechnout třeba na you tube a mohla bych si je třeba pronajmou na krátkou produkci v Praze? za rok? 🙂
@kackakastanka Já se jich zeptám. Alex teď bude hrát na svatbě, na klavír, nějaká slečna si ho vybrala. A ten blondátý kluk jde studovat do Prahy na konzervatoř... Alexe se ptali také, zda jde na konzervatoř, ale to on neřeší, je to koníček. Já se zeptám a Ty se ozvi 😀 , až to bude aktuální.
@lv krásné, na Špilberku to muselo být moc hezké, mám to tam ráda 🙂
@kackakastanka Já Ti pošlu video, máš whatsap?
@leiladelly Prosím, také jsem zvědavá 🙂) Mohu poslat do SZ číslo?
@kamino jj🙂
@leiladelly na firemním mobilu ano, na soukr. ne, pošlu Ti číslo do SZ, moc díky
No, jak bych to jen napsala, aby to nevyznělo až moc pedofilně...nevím, tak radši nic...Pýchou se dmi, však máš proč. 🙂
@sarihy Já to napíšu za Tebe 😀 Jsou to micani, viď 😀 Já jsem hrozně šťastná, že to vše jde "samo", že ty děti se rády scházejí, něco hezkýho tvoří... hrají improvizace, což je pro mne fakt vysoký level... , že si navzájem fandí, vybídli neplánovaně Alexe , ať dá solo, tak ho dal... Pak se různě gratulovali, povídali si.. , je to fakt dobrý. Nic netlačím, řeka teče sama...
Povznášející 🥰
@ivaze ❤️









Lamači dívčích srdcí ❤️☺️