icon
avatar
leiladelly
Zpráva byla změněna    26. kvě 2022    

Dnes jsme měli krásný zážitek na ZUŠ Open Air, program se jmenoval "Stopy času". Alex a jeho kamarádi zakončili celý program jejich improvizací, Alex bicí, kluci kytary. Alex měl krásné sólo, kluci na něho neplánovaně mrkli a vybídli, aby dal sólo. Měl úspěch. Kluci vypadají tak trochu jako soudobí "Brouci" 🙂 Máme radost, hudba léčí... ❤️

8 2
1
1
1
avatar

Lamači dívčích srdcí ❤️☺️

26. kvě 2022
avatar

Také bych byla pyšná. 😃😍 Všichni jste úžasní. ❤

26. kvě 2022
avatar

@klarasza
@annaa78 Kluci jsou fakt dobří, smekám... Slavili úspěch. Hrají své improvizace, je to super. 🙂 Jsme pyšní, máš pravdu 🙂

26. kvě 2022
avatar

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

26. kvě 2022
avatar

Povznášející pocit, gratuluji, máš být na co pyšná.. My dnes měli též ZUŠ open, vernisáž na Špilberku

26. kvě 2022
avatar

jde si je někde poslechnout třeba na you tube a mohla bych si je třeba pronajmou na krátkou produkci v Praze? za rok? 🙂

26. kvě 2022
avatar

@kackakastanka Já se jich zeptám. Alex teď bude hrát na svatbě, na klavír, nějaká slečna si ho vybrala. A ten blondátý kluk jde studovat do Prahy na konzervatoř... Alexe se ptali také, zda jde na konzervatoř, ale to on neřeší, je to koníček. Já se zeptám a Ty se ozvi 😀 , až to bude aktuální.

26. kvě 2022
avatar

@lv krásné, na Špilberku to muselo být moc hezké, mám to tam ráda 🙂

26. kvě 2022
avatar

@kackakastanka Já Ti pošlu video, máš whatsap?

26. kvě 2022
avatar

@leiladelly Prosím, také jsem zvědavá 🙂) Mohu poslat do SZ číslo?

26. kvě 2022
avatar

@kamino jj🙂

26. kvě 2022
avatar

@leiladelly na firemním mobilu ano, na soukr. ne, pošlu Ti číslo do SZ, moc díky

27. kvě 2022
avatar

No, jak bych to jen napsala, aby to nevyznělo až moc pedofilně...nevím, tak radši nic...Pýchou se dmi, však máš proč. 🙂

27. kvě 2022
avatar

@sarihy Já to napíšu za Tebe 😀 Jsou to micani, viď 😀 Já jsem hrozně šťastná, že to vše jde "samo", že ty děti se rády scházejí, něco hezkýho tvoří... hrají improvizace, což je pro mne fakt vysoký level... , že si navzájem fandí, vybídli neplánovaně Alexe , ať dá solo, tak ho dal... Pak se různě gratulovali, povídali si.. , je to fakt dobrý. Nic netlačím, řeka teče sama...

27. kvě 2022
avatar

Povznášející 🥰

27. kvě 2022
avatar

@ivaze ❤️

4. čer 2022