icon

Zajímalo by mě, jak si užíváte mateřskou a co děláte, abyste nezblbly? 🙂

avatar

Snazim se pracovat, ale obcas mam pocit, ze z toho blbnu jeste vic 🙂))

26. lis 2014
avatar

já si ji užívám moc 🙂 Věnuji se svému dítěti a občas si dám "volno" - hodím ho na krk manželovi a jdu si vyhodit z kopejtka s kamarádkou 🙂

26. lis 2014
avatar

Snazim se vyhledavat setkani s lidmi, co se me neptaji jen na maleho a me dalsi tehu😉 a snazim se pomoci jedne kamaradce rozjet byznys 😉

26. lis 2014
avatar

hledám si zábavu,tvořím si pro radost,teď na Vánoce se dosti vyblbnu,zatím jsem nezblbla a daří se mi mateřskou užívat aniž bych měla už mozek na měkko 😀 😀 😀 a to Leni se těším už na jaro,to budu řádit v zahrádce 😀

26. lis 2014
avatar

já občas šílím 🙂 dost často 🙂 ale mám skvělýhí manžela,chodím občas ven,na dámské jízdy,něco si koupím na sebe,s dětma podnikáme výlety,a další aktivity...dá se to,ale je to hodně náročný

26. lis 2014
avatar

s prvním jsem studovala, s druhým pracuju 🙂

26. lis 2014
avatar

Nesnažím se být dokonalá, občas kašlu na úklid a občas nevařím a koupím si oběd někde ve městě... snažím se vídat svoje kamarádky a jednou týdně dáváme syna tchánovcům a jedeme do bázenu, sauny, kina, na večeři 🙂

26. lis 2014
avatar
lennus
autor

Díky, holky. 🙂 Já mám pocit, že se nenudím, doma je pořád co dělat, snažím se být s malým aktivní, vypadá to, že bych mohla jít příští rok na dvě odpoledne do práce, vytáhla jsem francouzštinu, cvičím, čtu, manžel se dost zapojuje, krom kojení zvládá opravdu vše, je úžasný.
Ale prostě někdy to na mě padne, asi ten stereotyp a mám pocit, že se asi brzy zblázním! 😀

1. pro 2014