A je čas na další soutěží otázku, kde první 3 nejrychlejší správné odpovědi dostanou srdíčko. Dnes jsem na přání dětí k obědu připravila.... NĚCO s NĚČÍM. Hádejte co s čím? 😀
Nudle s mákem🙂
27. srp 2015
buchtičky s krémem 🙂
27. srp 2015
Oblízance s čučákama 😀
27. srp 2015
Rizek s bramborama... aspon to bych si prala ja 🙂
27. srp 2015
smažák s hranolkama 😀
27. srp 2015
llluckaaa
autorZatím nikdo správně, ikdyž jedna odpověď je dost blízko 🙂
27. srp 2015
Hranolky s kečupem
27. srp 2015
Ja byt dite tak si preju palacinky s marmeladou 🙂
27. srp 2015
Karbanatek s kasi🙂
27. srp 2015
Spagety s kecupem😀
27. srp 2015
llluckaaa
autorZatím nikdo, ale přijdete na to, opravdu nejste daleko, NĚCO už jste uhodly 🙂 Teď ještě s ČÍM.
27. srp 2015
Tak kase a parek 😀
27. srp 2015
palačinky s tvarohem
27. srp 2015
@lillinka123 hned me napadlo to sameeee
27. srp 2015
Hrancle s tatarkou :D
27. srp 2015
Chleba s chlebem🙂
27. srp 2015
Řízek s hranolkama 🙂
27. srp 2015
palacinky s nutelou :D