icon

A je čas na další soutěží otázku, kde první 3 nejrychlejší správné odpovědi dostanou srdíčko. Dnes jsem na přání dětí k obědu připravila.... NĚCO s NĚČÍM. Hádejte co s čím? 😀

avatar

palacinky s nutelou :D

27. srp 2015
avatar

Nudle s mákem🙂

27. srp 2015
avatar

buchtičky s krémem 🙂

27. srp 2015
avatar

Oblízance s čučákama 😀

27. srp 2015
avatar

Rizek s bramborama... aspon to bych si prala ja 🙂

27. srp 2015
avatar

smažák s hranolkama 😀

27. srp 2015
avatar

@marticep sem četla mražák.. 😀

27. srp 2015
avatar

@stasiyano fuj, to bych nevypustila z klávesnice, vždycky a jedině mrazák 😀

27. srp 2015
avatar

@stasiyano Co to je? 😀 To neznám 😅

27. srp 2015
avatar

Zatím nikdo správně, ikdyž jedna odpověď je dost blízko 🙂

27. srp 2015
avatar

@llluckaaa řízek s kaší

27. srp 2015
avatar

Hranolky s kečupem

27. srp 2015
avatar

Ja byt dite tak si preju palacinky s marmeladou 🙂

27. srp 2015
avatar

Karbanatek s kasi🙂

27. srp 2015
avatar

Spagety s kecupem😀

27. srp 2015
avatar

Zatím nikdo, ale přijdete na to, opravdu nejste daleko, NĚCO už jste uhodly 🙂 Teď ještě s ČÍM.

27. srp 2015
avatar

Tak kase a parek 😀

27. srp 2015
avatar

palačinky s tvarohem

27. srp 2015
avatar

@lillinka123 hned me napadlo to sameeee

27. srp 2015
avatar

Hrancle s tatarkou :D

27. srp 2015
avatar

@llluckaaa to nevím, říkala to nebožka bývalá skorotchyně. 😀 Ale mám takový dojem, že to znamenalo právě, že k obědu bude prd... 😀

27. srp 2015
avatar

Chleba s chlebem🙂

27. srp 2015
avatar

@hojda Né, chlebem s chlebem dětem vyhrožuju, když nechtějí jíst má zdravá nutričně vyvážená jídla 😀

27. srp 2015
avatar

Řízek s hranolkama 🙂

27. srp 2015
avatar

@zuz7 Bingo 🙂
@zabulik Těsně vedle, kečup naše děti nemají rády 😉

27. srp 2015
avatar

@llluckaaa naše také ne, ale vím, že většina dětí má ráda u nás frčí tatarka

27. srp 2015