Bydlíme v místě, kde velká letadla nelítají, maximálně zahlídnete něco maniaturního hodně vysokou. No a dnes byly vidět dvě současně, nízko, kousek od sebe, letící stejným směrem. Když se asi za 20 vteřin po nich objevily dvě stíhačky letící ve stejném směru, měla jsem z toho fakt blbý pocit 😅
Děje se někde něco, o čem nevím? 😅
Dny nato ostrava
Dny NATO u nás 🙂
já teda bydlím v Praze a letadla nad hlavou každou chvíli, ale nedavno jsem viděla asi pět vojenských vrtulníků a stíhačky a bylo mi taky divně jako že se asi někde něco děje, možná to bylo v době leteckého dnu, to už přesně nevím, ale i tak jsem měla divný pocit
Celý týden nám tu pořád něco hučí a léta..Jde,ale vidět,že se lidé bojí.Protože jiné roky to nikdo asi až tak nevnímal jako letos.
@hankaah @oliiiver @formelina Ahá, děkuji za zprávu, takže je to opravdu mimořádka, mně to bylo divné 🙂 Ale asi bych neměla tolik sledovat Letecké katastrofy, člověka hned napadá kdovíco 😅
@katie81 Já si nepamatuju, že bych takto nízko u nás velké dopravní letadlo viděla, a teď právě hned dvě současně a k nim ještě stíhačky... prostě mi to bylo divný, kde se to tu bere...
dny NATO