icon

Před chvilkou se mi povedlo hodit klíče od společné sušárny do výtahové šachty 😅 Stalo se vám něco podobného taky nebo jsem největší pako široko daleko? 😀 3 nejzajímavější odpovědi odměním srdíčkem 😉

avatar

Tohle se stalo tatkovi v lete. Akorat to byly klice od kolarny 😀 Balili na dovcu a... bylo to 😀 ale "vytahari" mu je pak vytahli 🙂 no je to radost co 😀

8. pro 2015
avatar

Mně se povedlo hodit klíče od auta do řeky a náhradní byly 150 km daleko 😀 no a nenapadlo mě nic lepšího, než tam pro ně vlézt, vzdala jsem to, když jsem měla vodu skoro po pas a pak jsem musela dvě hodiny čekat, než mě přijel manžel zachránit..jo a byl začátek dubna 😀

8. pro 2015
avatar

Já jsem jako rok a půlletá hodila klíče od pokoje do výtahové šachty, když jsme byli na dovolené v hotelu 🙂

8. pro 2015
avatar

tak mému muži se to stává celkem pravidelně..minimálně jedenkrát do roka ve výtahové šachtě nějaké klíčky skončí..naštěstí máme ochotné sousedy, kteří mu s tím pomůžou je vytáhnout..

8. pro 2015
avatar

s klíčema mám jednu z ranného mládí, spíš dětství. Měla jsem klíč, jako většina dětí na provázku na krku a jednou, když jsme šli kolem pole s nějakým vysokým obilím, tak říkám mamce " hele, jak lítá letadlo", roztočila jsem klíč na provázku kolem prstu a lup.......už to letělo do obilí. Nikdo ho nešel hledat a já dostala lepanec😀

8. pro 2015
avatar

@aleval Nechci být škodolibá, ale potěšila jsi mě 😀

8. pro 2015
avatar

@llluckaaa to jsem ráda 😀 a děkuji za srdíčko 🙂

8. pro 2015
avatar

Mě tam spadl klíček od auta,když jsem vyrážela do práce ráno ve 4:30 hod.Vzala jsem náhradní a byla z toho tak rozhozená,že jsem na první křižovatce projela i STOPKU:(Naštěstí nikdo nikam nejel🙂

8. pro 2015
avatar

Táta hodil takhle klíče od auta do kanálu na parkovišti u supermarketu po výslovném upozornění od mámy "nehraj si s těma klíčema, stojíme nad kanálem"😆. No, následoval lov... Nakonec úspěšný. Od té doby nikdy, opravdu nikdy, neparkuje nad kanálem!

8. pro 2015
avatar
8. pro 2015
avatar

@akirchnerova Tak v tom případě jsem břídil, mně se to stává jen jednou za 7 let 😉 Posílám srdce 🙂

8. pro 2015
avatar

@zlatelevizeedna Tohle se stát mně, tak mě MM asi zabije 😀 Ale taky jsi mě potěšila, zlatý klíče od sušárny 🙂 Posílám srdce.

8. pro 2015
avatar

my výtah nemáme ale ségra ano a omylem si tam takhle hodila mobil 😀

8. pro 2015
avatar

mě osobně ne, ale jednou jsem takhle přišla k výtahu a stála tam taky 15-ti letá slečna, že jí spadly klíče do výtahové šachty. Takže se nepomhla dostat se psem domů, neměla mobil a neznala žádné jiné číslo než svoje 🙂.

8. pro 2015
avatar

Vsak jsem to psala do skupinky, Mm si tam hodil klice od pracovniho auta, ktery nutne potreboval a hadej, kde mel nahradni? No, v aute 😀

8. pro 2015
avatar

@lvicek2000 Ty jo, takový důležitý příspěvěk a já ho prošvihnu 😅 😀 Hned mi je líp, taky posílám srdce 🙂

8. pro 2015
avatar

😀 diky, jsem rada, ze jsem pomohla 😀 A segra, kdyz ji bylo 18 a travila vikend sama doma, my byli na chalupe, vybehla z domu tocici si klicemi na prste, ktere jo vylitly a upadly do kanalu, dodnes nekde plavou,musela tehdy.spatu kamosky, mobily nebyly. Dodnes ji to nasi neveri a mysli si, ze jen potrebovala prespat mimo domov 😀 Tak ted uz jsi v podstate sikovna holka 🙂

8. pro 2015
avatar

@llluckaaa děkuju! Rádi a často to tatínkovi připomínáme😀

8. pro 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Stalo se pred casem dcerce moji sefove - radili jsme cela kancelář, jak by to mohli vytáhnout

8. pro 2015
avatar

@llluckaaa děkuju za srdíčko..🙂

9. pro 2015