Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Těhulinkovské bacílečky jsou minulostí a já bych navrhovala na jejich místo dát pořádné neštovicové viry 🙂 Nechcete nám je někdo poslat? 😉

   My je akorát máme doma ☺

   12. dub 2016

   @zuzanaii Já chci takyyyyy 🙂

   12. dub 2016

   Brala bych prosim taky jedny,at to mame za sebou 😊

   12. dub 2016

   Dobrovolně bych si pro tohle svinstvo nikam nešla. 🙂

   12. dub 2016

   Jako není to zadnej med, ale jsem ráda, že to dcera bude mít za sebou

   12. dub 2016

   @kajule A to já bych si pro to klidně někam došla. Přijde mi to lepší dříve a raději teď, dokud není tolik slunce a teplo.

   12. dub 2016

   taky bych to brala přes zimni mesice 🙂))

   12. dub 2016

   @llluckaaa Určitě je to lepší v tomhle počasí ideálně spíš ještě na podzim či v zimě, ale já vím, co říkám, nehledě na to, že jsem o tom mluvila i s doktorkou. V lednu je měli u nás prostřední a nejmladší. Zvládali to statečně, i když prostřední měl trochu horečky a byl unavený a nejmladší se zase děsně osypal. Každopádně jsme jednou byli na pohotovosti, protože přeci jenom takhle osypané osmiměsíční dítě, chtěla jsem, aby se na to někdo podíval. Tam mi řekli, že to je v dnešní době normální, že to snad nějak zmutovalo či co a kolikrát jsou děti příšerně osypané, že nejedno dítě muselo jet na infekční do Ústí a není to žádná legrace, prý maminky si to představují jako nějakou rýmu či co. Taky jsem si vždycky říkala, že až je někdo bude mít tak půjdeme. Teď si ťukám na čelo. Kluci je tedy chytli na kontrole u doktorky. Jinak nejstarším je nechytil ani od nich a to mu bude devět. Ten půjde na krev jestli má protilátky, protože je to možné.

   12. dub 2016

   @llluckaaa Ono se to hezky říká, já bych si pro to klidně došla, ale jde o to, že ty neštovice budou mít děti. 😉 Oni jsou všude, nebála bych se toho, že je nepřinesou ať ze školky či školy. 🙂

   12. dub 2016

   Každopádně až se vám je podaří chytit, tak přeji co nejlehčí průběh. 🙂

   12. dub 2016

   @kajule Tak u nás měly neštovice průběh dvakrát vcelku poklidný, až na to, že děti musely být dlouho zavřené doma a bylo už teplo, takže se do toho potily, nemohly se koupat a dlouho na sluníčko, to bylo utrpení pro všechny. Pokud si pro ně půjdu, tak to nebude k někomu, kdo je s nimi v nemocnici. Já jsem prostě došla k názoru, že je lepší si pro ně někam cíleně dojít než čekat, až si nás později najdou ve školce nebo škole.

   12. dub 2016

   taky máme od pátku, obě holky ☹ a jsem rda že je to jednou za život 🙂

   12. dub 2016

   Taky máme, tak posílám 🙂
   @mmaarrkkeettkkaaaa Závidím, že obě najednou, u nás to bude postupně, takže na měsíc o zábavu postaráno 🙂

   12. dub 2016