Krásné,moho se zeptat jak zdobite,cim?
1. pro 2016
llluckaaa
autor@murynka Děkuji 🙂 Zdobila jsem zdobící tužkou od Tescomy (mám ji na testování od MK), a použila jsem domácí bílkovou polevu a hvězdičky a perličky od Dr. Otkera. Není to úplně, jak jsem si představovala,ale ještě budu zdobit další várku, tak snad se mi to už povede lépe. Největší problém byl připravit správnou konzistenci bílkové polevy
Bílkovou polevu jsem připravovala podle doporučení na těchto stránkách: http://www.apetitonline.cz/recept/pernicky
1. pro 2016
Hnedka si jdu napsat, díky 🌷
1. pro 2016
1. pro 2016
Jo a na kolik stupňů péct?
1. pro 2016

Luci, jsou hned měkké?