llluckaaa
  Zpráva byla změněna    29. lis 2016    

  #test_tescoma Zdobím, zdobí, zdobíme, s Tescomou se bavíme.
  Máme za sebou zdobení perníčků bílkovou polevou. Pro děti velká zábava, pro mě nervy, když jsem se snažila vytvořit dlouhé rovné linie, zatímco mi děti neustále strkaly a kopaly do stolu.

  1 2

   Jak se ti tou tužkou zdobí? Já to loni koupial jako velkou novinku, těšila se na ní a byla jsem hodně zklamaná. Vůbec tím zdobit nešlo:o/ u tebe to děti zvládly?

   29. lis 2016

   Já ji dostala loni od tchýně a moje nervy, takový paskvil co jsem s tím udělala na perníčkách se mi ještě nepodařil 😀

   29. lis 2016

   @civet Já jsem hlavně měla problém udělat správnou konzistenci bílkové polevy a ze začátku se mi roztékala. Pak jsem to ještě vyšlehala, takže to bylo lepší. Děti to hrozně bavilo, hlavně oni tam měly na zdobení perličky a hvězdičky od Otkera, tak se s tím vyblbly. Mně nešly dělat rovné linie, ale bylo to hodně tím, že jsem tam byla sama se 3 dětmi, pořád do mě drcaly, mluvily na mě a tak, že jsem neměla klid. Budu to zkoušet ještě jednou, až budou spát a snad to bude lepší.

   29. lis 2016

   Já mám tedy s jakýmkoliv udělátkem na zdobení špatnou zkušennost. Nejlepší je ustřižený pytlík. Máš foto konečných výrobků? Neboj nebudu hodnotit krásu nazdobení, ale spíš jak silné to dělá tahy.

   29. lis 2016

   @hojda Tady je s tužkou přiložených 5 hrotů o různých velikostech, takže síla tahů může být různá. Tahy mi moc nešly a budu je zkoušet znovu, chci vyzkoušet 2 nejmenší hroty.

   29. lis 2016

   já mám úplně stejnou zkušenost jao @civet Vydržela jsem to asi 10 minut a pak to zdobila klasicky

   29. lis 2016

   Holky kde jste se registrovali at vam poslou tuzku na zkousku

   1. pro 2016

   @misa147 Tady na koníku byla minulý týden výzva, ať se přihlásí maminky, které chtějí testovat výrobky Tescomy https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/vase-zkusenosti-s-tescomou-ejlfek/

   1. pro 2016