lmartinkova85
autorJo ještě jsem nedodala..asi nebyla ani obulace, poznám to na sobě...akorát malá mi blbne s kojením, jak minuly měsíc těsně před ms 🙄
25. bře 2019
lmartinkova85
autor@sebestka
Tak to si mě uklidnila...jen ze ta malá tak blbne s kojo...nechce prso musím ji nutit
25. bře 2019
Já to tak měla u první dcery. Hned po šestinedělí jsem dostala menzes a pak až za 13 měsíců až jsem dokojila.
25. bře 2019
To by byly Stastne a vesele vanoce dva roky po sobe 😂😂(jen pro odlehceni😊)
25. bře 2019
lmartinkova85
autor@vaseli16
No to by bylo veselo 🤣🤣🤣
25. bře 2019
S tim nucenim ke ojeni. Mleko pri menstruaci miva pry jinou chut a dite si na ni musi zvyknout. Zazivam kazdy mesic🙈
25. bře 2019
lmartinkova85
autor@ag76nes
Jj to už jsme zjistili minuly měsíc...ale zajimave je ze ji nemám a malá blbe
25. bře 2019

Ano, pokud kojíš, můžeš mít ms normálně, nemusíš ji mít vůbec nebo hodně nepravidelnou...třeba 1x ano a pak až klidně za půl roku. Neboj 🙂