Takový blby dotaz, ale síla koně je síla koně
Kde nejblíž Praze bych tak našla sníh ? 😅 syn by si fakt hrozne přál tak bych ho rada vzala nekam na výlet ... no do Krkonoš se mi na otocku zrovna nechce
Moninec
Ještěd
Asi Monínec, ale bývá tam strašně narvano
Byli jsme na Moninci i Jestedu.
Moninec - pro nas dal, parkovne zdarma, snih umely, kopec velky a deti tak nejak na zimu normalne ;)
Jested - parkoviste kryte 200/den hned pod kopcem, snih umely, par lyzaru, deti stejne ale da se vyhybat, zasnezuji
A pokud bych ted jela ve vsedni den kdy deti budou ve skole, tak bych se nejakyho navalu nebala ;)
Zkuste si projít web ČHMÚ (https://www.chmi.cz/aktualni-situace/aktualni-s...).
My jsme byli v Telnici. Původně jsme chtěli jet na Monínec, ale odradilo nás to množství lidí. Telnice je větší, je tam víc míst na boby, lidi se tam celkem rozmělnili. Parkování taky v pohodě a zdarma. A o moc dál než Monínec to není.
No my jsme byli ve Vimperku, ale jestli je ještě něco blíž, to nevím... Blízko to úplně není no.