icon

dobrý den prosím poraďte nějaké jméno pro kluka aby se hodilo k příjmení Vítek
1 dítě 14 měsíců se jmenuje Jan
A teď se snažíme o druhé jen mám pocit že to bude zas kluk jenže mě žádné jmeno už nenapadá kromě Lukáš těch máme v rodině 4 a Jiří ty jsou v rodině 3
tak prosím o radu
Děkuji

avatar

Adam? To je moc pekne jmeno, a k tomu prijmeni mi prijde ze jde

19. led 2022
avatar

To je takový uni příjmení. K tomu půjde prakticky všechno (když to nebude končit na V) 😉

19. led 2022
avatar

Ondrej?

19. led 2022
avatar

Martin.

19. led 2022
avatar

Jakub se mi líbí.

19. led 2022
avatar
19. led 2022
avatar

Muj spoluzak ze zakladky se jmenoval Jan Vitek a jeho starsi bracha byl Martin Vitek 😉

19. led 2022
avatar

Tomáš? Máme Tomáš Vítek 🤪

19. led 2022
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Mě napadl hned Tomáš

19. led 2022
avatar

Cokoliv, co se bude líbit vám, rodičům. 🙂

19. led 2022
avatar

Adam, Jakub, Štěpán

19. led 2022
avatar

Znam Jakuba Vitka,podle me to zni dobre 🙂

19. led 2022
avatar

Šimon Vítek

19. led 2022
avatar

Znam Michala Vitka

19. led 2022
avatar

@fejfarka mi bráchove se jmenuji stejně. 🤣 Honza a Martin vitkovi

19. led 2022
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Daniel 😉

19. led 2022
avatar

No já bych věděla, ale jmenují se tak moji synové. 😀 Jinak tchán je Václav a tchyně chtěla kluka, co nekončí na V. 🙂 Jinak mně přijde, že se hodí cokoliv.

19. led 2022
avatar

Štěpán

19. led 2022
avatar

já měla spolužáka Tomáše Vítka

19. led 2022
avatar

Richard

19. led 2022
avatar

Petr

19. led 2022
avatar
19. led 2022
avatar

Znám Matěje téhož příjmení.

19. led 2022
avatar

Mě by se líbilo Jakub Vítek

19. led 2022
avatar

@jolana24 A taky ať to nekončí na K 😉

19. led 2022
avatar

Marek, Tibor, Libor, Dalibor, Šimon, Adam, Michal...

19. led 2022
avatar

@fejfarka Jana už máme

19. led 2022
avatar

@romanavitkova Stejně jako můj manžel 🙂

19. led 2022
avatar

děkuji vám za rady vypišu na papír a dám losovacku jste hodný

19. led 2022
avatar

Daniel ;)

19. led 2022