dobrý den prosím poraďte nějaké jméno pro kluka aby se hodilo k příjmení Vítek
1 dítě 14 měsíců se jmenuje Jan
A teď se snažíme o druhé jen mám pocit že to bude zas kluk jenže mě žádné jmeno už nenapadá kromě Lukáš těch máme v rodině 4 a Jiří ty jsou v rodině 3
tak prosím o radu
Děkuji
To je takový uni příjmení. K tomu půjde prakticky všechno (když to nebude končit na V) 😉
Ondrej?
Martin.
Jakub se mi líbí.
David
Muj spoluzak ze zakladky se jmenoval Jan Vitek a jeho starsi bracha byl Martin Vitek 😉
Tomáš? Máme Tomáš Vítek 🤪
Mě napadl hned Tomáš
Cokoliv, co se bude líbit vám, rodičům. 🙂
Adam, Jakub, Štěpán
Znam Jakuba Vitka,podle me to zni dobre 🙂
Šimon Vítek
Znam Michala Vitka
Daniel 😉
No já bych věděla, ale jmenují se tak moji synové. 😀 Jinak tchán je Václav a tchyně chtěla kluka, co nekončí na V. 🙂 Jinak mně přijde, že se hodí cokoliv.
Štěpán
já měla spolužáka Tomáše Vítka
Richard
Petr
Filip
Znám Matěje téhož příjmení.
Mě by se líbilo Jakub Vítek
Marek, Tibor, Libor, Dalibor, Šimon, Adam, Michal...
@romanavitkova Stejně jako můj manžel 🙂
děkuji vám za rady vypišu na papír a dám losovacku jste hodný
Daniel ;)
Adam? To je moc pekne jmeno, a k tomu prijmeni mi prijde ze jde