icon

Holky, jdu se pochlubit prací mého manžela. Manžel umí snad úplně vše. Na domě udělá vše sám, rozvody elektřiny, vody, topení. Postaví snad vše na co si pomyslí. A to je kuchař 😂, takže i skvěle vaří. Ale tohle je boží... Dlouho jsme chtěli fóliovník, který vydrží ty vichřice. Ale vše na stejné brdo. Tak ho postavil sám. I s okénkem 😍, tam to poroste samo 👏

avatar

krásný to máte 🙂

Odpověz
1. kvě 2024
avatar

Můj manžel je taky moc šikovný, ale... Nepůjčíš mi toho tvého? 😄 Tohle by můj asi nezvládl

Odpověz
1. kvě 2024
avatar
lucifux
autor

@elinka89 máme to přirozeně rozdělené, já převážně děti a domácnost, manžel dům a zahrada. Občas na sebe prskáme, že já nepomůžu jemu venku a on mě doma s dětmi, ale pak každý z nás rád chodí odpočívat do zóny toho druhého. Já chodím odpočívat ven, do té krásné zahrady, dvorku a kochám se jak je manžel šikovný. A manžel se zase jde občas rád natáhnout do uklizeného domu, a pohrát si s obstaranými dětmi.

Odpověz
1. kvě 2024
avatar

@lucifux to je hezké 🙂 U nás je to podobné, jenom si občas rádi a s chutí "zasahujeme do teritoria" toho druhého 😄

Odpověz
1. kvě 2024
avatar

Tak ten je 👍👏 šikovný muž... 🙂

Odpověz
1. kvě 2024
avatar

To je pecka!

Odpověz
1. kvě 2024
avatar

Mám to doba podobné...snad nemáme stejného manžela. 🙂)).
Jen u nás funguje hodně jakási dělba práce. On nařeže a naštípe dřevo, já ho uklidím, poskládám...betonujeme společně apod. Každý z nás vaří něco jiného . Já víc zdravé věci a peču, on zase víc minutky a omáčky...často vaříme spolu.

Odpověz
3. kvě 2024
avatar

Parádní foliovník 👍

Odpověz
3. kvě 2024