holky, co máte tablet...jakou značku a jak jste spokojeni??? 🙂
My mame dva od applu jak ipad normalni tak mini a jsme spokojeni nadmiru.Kazdy vecer na nich cteme knihy co mame a super 😉
my máme navon raptor a spokojeni sme 🙂
máme acer a je super 🙂
Samsung Galaxy Tab, spokojenost.
Mame iPad mini a Smasung Galaxy a z těchto dvou mi víc vyhovuje iPad.
Apple
My jsme spokojeni s iPad a Samsung google nexus..
mám google clever a takřka vůbec ho nepoužívám.. leží netknutý u notasu už asi 4 měsíce..
@mifinka já chci právě tablet místo notebooku, mám takovou velkou krávu 😀
@lucinka_jirackova já taky, máme notas už 7 roků, tehdá ten největší co byl.. manža chtěl aby se na to pohodlně koukalo na filmy.. baterka vůbec nevydrží bez připojení do el... Ale já jsem na něj prostě zvyklá, stejnak netoužím po tom notas či tablet někam tahat, takže ježíšek mi prostě donesl celkem zbytečnej dárek..
@mifinka tak to já ho také nikam tahat nebudu, pro mě je zase zbytečný tak velký ntb...já ho používám jen na internet nebo občas nějaký dokument který stejně hned vytisknu...🙂
@lucinka_jirackova tak na net asi jooo.. mě se ale nelíbí dotyokvý ovládání čehokoliv, i mobil sem vybírala tak aby se šel ovládat normálně.. každopádně mi na tabletu vadí jak se furt musí zvětšovat a zmenšovat.. nevím no, za mě prostě zbytečnost..
mimichodem, manžel si koupil samsunga S4 a to je snad lepší než náš notas.. ale opět - za mě zbytečnost 😀
Ipad, nic lepsiho neni 🙂
já nemám, ale šla bych jedině do Applu. Na počítače a telefony od nich nedáme dopustit 😉
Samsung a nemam mu co vytknout🙂