ty jsi prostě kouzelnice! 😍👍
3. zář 2018
Ty Tve pernicky jsou naprosto dokonale...👍😍😘
3. zář 2018
Bože, to je nádhera!
3. zář 2018
Jinak cose týče těch obědů tak minimálně od loňska (možná už i dýl ale já využívám druhým rokem) jsou hrazeny státem, nicméně rodič musí být na hmotné nouzy což já jsem - pak si lze zažádat. Nevýhoda je že pracující rodiče sse na hmotnou nouzi většinou neostanou. Já jí mám díky tomu že jsem samoživitelka s nízkým rodičákem. Tak dávám je npro informaci kdyby někdo kdo je na hmotce třeba nevěděl že má nárok. Perníčky se moc povedly tak snad se povede vybrat pro děti dost peněz
3. zář 2018
Krása mohu poprosit o recept na perníčky?prosim do zprávy dekuji
3. zář 2018
Taky bych prosila recept díky moc
7. říj 2018

Delas na zakazku?