Kdo nás sleduje na IG (ono tam neni moc co sledovat 😅) tak už ví, ze dnes má Sebíček své druhé transplantované narozeniny 🥳💝. Letos jsme chtěli slavit, protože loni nám přišlo, že jsme pořád hodně po nemocnicích a bylo to jak na houpačce a tak jsme na nějaké oslavy neměli moc odvahu. Jenomže prostřední dcera zvrací a já mám nechutnou rýmu a kašel 🤦♀️. Každopádně bobanek už si nosí dva roky nová játra a myslím, že mu velmi svědčí 🥰. Od září plánujeme školku. Má schváleného AP ačkoli ten se zatím hledá. Doufám, že si vše sedne a najedeme postupně na skolkovy režim 🙂.
Sebíkovi se daří dobře 😌❤️
