Kdo z místních seniorů si toto pamatuje?
žbluuuuuuňk.....já to milovala
Jee, Edna Bedna, to jsem měla ráda...
Taky pamatuju 🙂
No, asi už taky nejsem nejmladší. Ednu si pamatuju.😀
Teda to vidím poprvé 😂 ale vypadá to dobře, můžu se zeptat kdy se to vysílalo? Jen ze zvědavosti.
Já😄 to jsem měla hrozně ráda😊
Edna a Agnes, dávali to v Magionu, tuším vždycky ve čtvrtek? Nebo ve středu, to by bylo ve Veze... tvl, jsem už stará. 🙈😂😂😂
JJ, Magion ve čtvrtek, zbožňovala jsem to.
Jasně, Vega a Magion to bylo něco 🙂
Jááá,mám i origo DVD😂
Tak na tohle jsem úplně zapomněla
Vega myslím v úterý a Magion ve čtvrtek. Dávali v něm Smolíkovi a Čáryfuka. A nejlepší bylo pro mě Magionovy oko, z kteryho Jančařík nebo kdo vždy něco zajímavého vytáhl.
Juuu,nejmenovala se vila spíš Mavis jooo,to se spěchalo z venku domu na Magion, děti napište nám Jindřišská 16, 111 50 směrovací číslo,tu adresu mi nikdo nevymaže 😆
@yrsa Nebyla to vila, ale bludička
Zlá televize Edna!!! Divoké sny jsem z ní měla! 🙂
Já!!!! A bála sem se Edny 😀 😀 😀
Jsem senior 👍😂
A já Bednu milovala 😃
Podle Edny se jmenovalo naše auto Fiat Multipla
Edna Bedna a Agnes!