icon
1 / 1
avatar

😖 Ať to přejde....

11. bře 2017
avatar

@baluuu8 děkuji moc, snad už to bude zítra lepší 🙏

11. bře 2017
avatar

Taky na to trpím ...😢

11. bře 2017
avatar

Souhlasím. Ale mě na zuby nepomáhají ani ty prášky ☹

11. bře 2017
avatar

@lullaby87 To je nejlepší zaspat, jestli ti to jde... Mě jednou chytl zub, jela jsem 90 km na pohotovost, doktor mi to jen porýpal a že mám jít druhý den ke svýmu zubaři a když jsem ho prosila aspoň o nějaký prášek, tak mi dal do dlaně dva paraleny... 😅😅

11. bře 2017
avatar

@gracinka7 já dostala Aulin a ten zabral... ale je to srajda na N-tou 😠

11. bře 2017
avatar

@baluuu8 ježiš 🙄 to já měla štěstí, včera jsem byla na prevenci u zubařky a když mě viděla, tak si mě tam rovnou nechala... A předepsala mi prášky na bolest 🙏

11. bře 2017
avatar

@lullaby87 Tam aspoň že tak, snad už to bude zítra dobré... 😉

11. bře 2017
avatar

@baluuu8 Stalo se mi to samé, od té doby na pohotovost nelezu. Ale samozřejmě mě chytne zub v pátek večer, abych si perfektně užila víkend 🙄

11. bře 2017
avatar

@gracinka7 To je prostě zákon schválnosti... 😖

11. bře 2017