Jako dnes je to mazec. Bez prášků bych to fakt nedala. Já to říkám pořád, že bolest zubů je nejhorší bolest 😔 Snad máte krásný víkend 😘
https://www.facebook.com/recipefor30s/
Taky na to trpím ...😢
11. bře 2017
Souhlasím. Ale mě na zuby nepomáhají ani ty prášky ☹
11. bře 2017

😖 Ať to přejde....